Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Shprehje tė bukura dashurije.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Aug 2007, 01:40

  Nė kėtė temė, do tė keni rastin tė lexoni, gjithashtu edhe tė postoni shprehje tė bukura dashurije...

  Sinqerishtė pėr ju:
  Saimiri...


  ________________________________
  Shprehje tė bukura dashurije. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Re: Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 31 Aug 2007, 05:14

  -Dashuria nė rini, ėshtė si qumėshti nė fėmijėri...


  ________________________________
  Shprehje tė bukura dashurije. Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Re: Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 18 Sep 2007, 08:40

  -Femra e bukur pėlqehet me sy, ndėrsa ajo e mira pėlqehet me zemėr...


  ________________________________
  Shprehje tė bukura dashurije. Pictur10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Re: Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga Odeta prej Tue 15 Jan 2008, 01:48

  -Ne dashuri pleqte jane me te lajthitur se te rinjte dhe te rinjte me te hutuar se pleqte.

  -Per nje dashuri ne jete duhet ti shtosh veres uje, derisa te mos kete me vere.

  -Kenaqesia eshte nje shkemb mbi te cilin shumica e meshkujve vrapojne ne te por qe perplasen.

  -Ler vetem nje puthje tek kupa dhe nuk do te kerkoj me vere.

  -Dashuria e pjekur thote: Kam nevoje per ty, sepse te dua. Dashuria e papjekur thote: te dua sepse kam nevoje per ty.

  -Ka vetem nje menyre per te pasur nje zemer te lumtur, te mos kesh zemer fare.

  -Kur te rinjte e bukur jane, aksidente te natyres, te moshuarit e bukur jane kryevepra arti.

  -Dashurite e para jane si dhembet e pare dalin pa dhembje dhe ua leshojne vendin te tjereve.


  ________________________________
  Shprehje tė bukura dashurije. ILoveYouAnimRvText
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Re: Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga Odeta prej Tue 15 Jan 2008, 01:50

  -Nese njeriu dashuron zemra ka arsye qe arsyeja si kupton.

  - Dashuria eshte si ethet: lind dhe shuhet pa nderhyrjen me te vogel te vullnetit.

  - Dashuria eshte poezi e ndjenjave, ose eshte sublime, ose nuk egziston fare.Kur egziston ajo shkon duke u rritur gjithnje.

  - Dashuria nuk mund te jete e thelle ne qofte se nuk eshte e paster.

  -Dashuria eshte dhe do te mbetet poezia me e persosur e natyres. Eshte mekat qe lulezon vetem nje here, si dhe me disa lule te rrallla.


  ________________________________
  Shprehje tė bukura dashurije. ILoveYouAnimRvText
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Re: Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga fjolla-1 prej Wed 11 Jun 2008, 01:17

  Pershendetje.
  Te mira keto shprehje me lart.Ja edhe une disa qe i kam degjuar.

  -E dua Pejen qytetin tim krenar se aty fillova dashurim e pare.
  -Nje keshille:ki kujdes.Nje kerkes:mos ndrysho.Nje deshire:mos me harro. Nje genjeshter:nuk te dua.Nje e vertet:me mungon perjete.
  -Dikur ishim shoke na njoftoi shoqeria, shoqeria mori dheun dhe lindi dashuria.
  -A thua a shkon ne studime a e harrove adresen time apo gjete ndonje tjeter qe sma shkruve asnje leter.
  -Lapsi u thy fleta u cky dashuria jone u mbyll ne dry.


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Re: Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 11 Jun 2008, 23:25

  - Me sa shoh, gjeja me e bukur qe kam bere, ka qene me dashuruar ty...


  ________________________________
  Shprehje tė bukura dashurije. Scarfa10
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 35
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Re: Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga Anisa prej Sun 26 Jul 2009, 12:43

  Dashuria eshte guri me i cmuar ne jeten e nje njeriu.


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...

  Sponsored content

  Shprehje tė bukura dashurije. Empty Re: Shprehje tė bukura dashurije.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 16 Jul 2020, 00:07