Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Disa tipare tė meshkujve tė cilat u pėlqejnė femrave...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Disa tipare tė meshkujve tė cilat u pėlqejnė femrave... Empty Disa tipare tė meshkujve tė cilat u pėlqejnė femrave...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 10 May 2008, 01:30

  Disa tipare tė meshkujve tė cilat u pėlqejnė femrave...

  Krahėt muskulor, supet e forta, shikimi depėrtues dhe buzėt e lėngshme,
  janė disa nga karakteristikat e meshkujve tė cilat i ēmendin femrat.
  Megjithatė kur flitet pėr dashurinė e vėrtetė, shumica e femrave do tė
  pajtohen me faktin se atyre u pėlqen gjithēka te i dashuri i tyre.

  Sytė depėrtues:
  Natyra i ka bėrė meshkujt me sy tė mėdhenj tė depėrtueshėm,
  me qerpikė tė gjatė dhe me vetulla tė trasha.
  Shikimi i fshehtė dhe tėrheqės mund ta bėjė pėr vete secilėn femėr.
  Gjėja e parė tė cilėn femrat e vėrejnė te njė mashkull janė sytė,
  ndėrsa nėse janė depėrtues dhe provokues, suksesi ėshtė i garantuar.

  Buzėt e bukura:
  Nuk vuajnė vetėm meshkujt pėr buzėt e Angelina Jolie.
  Edhe femrave u pėlqejnė meshkujt me buzė tė trasha dhe tė lėngshme,
  jo vetėm se duken bukur, por edhe pėr disa kėnaqėsi intime qė mund
  t'u ofrojnė atyre. Rrallė ndonjė femėr do t'i refuzonte buzėt e ngjashme
  me tė Brad Pittit, megjithatė femrat nuk janė shumė kritikuese dhe do t'i
  pranonin edhe buzėt e vogla tė ngjashme me zemėrthyesin hollivudian,
  Matthew Mcconaughey.


  Supet e forta dhe tė formuara mirė:
  Njė hulumtim ka treguar se ajo qė u pėlqen mė sė shumti femrave te
  njė mashkull ėshtė mėnyra e ecjes duke i lėvizur supet.
  Femrat pajtohen se supet e gjėra dhe tė formuara mirė janė shenjė e
  fuqisė dhe vetisė mashkullore, dhe tė tillė meshkuj i joshin ato.


  Gjoksi i fuqishėm:
  Sikurse meshkujt edhe femrat e kanė pikė tė dobėt gjoksin.
  Mirėpo, pėr dallim nga meshkujt tė cilėt shkrihen nga silikonet,
  atyre u pėlqen gjoksi i fuqishėm natyror i meshkujve.
  Mėnyra se si u rijnė meshkujve fanellat dhe kamishat mbi gjoks
  tregon shumė pėr atė se ēfarė fsheh mashkulli nėn to.


  Krahėt e fortė:
  Tregon fuqinė, mirėpo ėshtė edhe shenjė se mashkulli kujdeset
  pėr trupin e tij. Krahėt e fortė tė meshkujve i magjepsin femrat
  tė cilat vazhdimisht mendojnė pėr duart e fuqishme tė meshkujve,
  tė cilat do t'i bartnin deri nė dhomėn e gjumit dhe do t'ua plotėsonin
  tė gjitha fantazitė.


  Barku i rrafsh:
  Barku i mashkullit nuk duhet patjetėr tė jetė i fortė dhe me muskuj,
  mirėpo ėshtė e domosdoshme tė jetė i rrafsh dhe i butė.
  Barku i trashė nuk ėshtė seksi. Edhe barku me muskuj tė shumtė,
  jep pėrshtypjen e njė narcisti i cili ushtron tėrė ditėn pėr ta parė
  veten nė pasqyrė.


  Dukja e pasme:
  Lidhur me ēėshtjen e dukjes sė pasme, duket se femrat nuk dallojnė
  shumė nga meshkujt. Edhe atyre u pėlqen prapanica e bukur e mashkullit.
  Megjithėse femrave u pėlqejnė prapanicat e tė gjitha madhėsive,
  shumica e tyre preferon prapanicėn e vogėl dhe tė fortė.


  ________________________________
  Disa tipare tė meshkujve tė cilat u pėlqejnė femrave... Pictur10

   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 22:27