Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Empty Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 06 May 2008, 12:47

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres:

  Meshkujt duan tė jenė tė suksesshėm nė “gjuetinė” e tyre.
  Por, jo gjithmonė do tė shkonte ashtu si ata do tė donin.
  Madje ka dhe shumė femra, tė cilat do tė donin tė merrnin
  guximin pėr tė shprehur e para atė qė mendonin apo ndjenin,
  por kjo ndodh shumė rrallė. Femrat duket se e kanė mė tė
  vėshtirė pėr tė folur dhe pėr kėtė ēdo gjė ia lėnė nė dorė meshkujve.
  Studiuesit japin disa kėshilla pėr tė pasur sukses nė ēastin kur doni tė krijoni njė lidhje tė re.


  ________________________________
  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Empty Re: Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 06 May 2008, 12:48

  1 - Jini i paraqitshėm:

  Ky ėshtė njė rregull tjetėr si ai :
  ”Mos jini skandal pėr prindėrit”, por e lidhur me seksin dhe jo me veshjet.
  Edhe nėse njė vajzė pėlqen “idiotėt” dhe meshkujt e dhunshėm seksualisht
  do t’i vijė turp, pėr shkak tė njė arsye qė fle nė kokėn e saj:
  Ēfarė do tė mendojnė tė tjerėt? A mund t’ua prezantoj miqve kėtė djalė? Po prindėrve? Kėshtu qė ky ėshtė njė kundėr-rregull. Femrat duan atė qė duan femrat e tjera, jo atė qė femrat e tjera nuk e pėlqejnė.


  ________________________________
  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Empty Re: Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 06 May 2008, 12:49

  2 - Jo seks: gjithēka hap pas hapi:

  Herėn e parė qė dilni me njė vajzė ēojeni diku ku mund tė kėrcehet.
  Femrat zakonisht pėlqejnė tė kėrcejnė. Tė vallėzosh ėshtė argėtuese
  dhe vallėzimi i ngadaltė pėrfshin edhe prekje.
  Mund t’i bėni komplimente, por mos flirtoni. Tregoni se sa shumė
  argėtoheni me tė. Nėse e puthni, putheni thjesht si shok.
  Nė kėtė mėnyrė do ta rrisni gradualisht sasinė e puthjeve dhe
  pėrqafimeve, nga takimi nė takim.


  ________________________________
  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Empty Re: Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 06 May 2008, 12:50

  3 - Tregohuni i matur:

  Ky ėshtė njė tjetėr fakt qė lidhet me bisedat pa tema seksi.
  Femrat e duan seksin, por nė njėfarė mėnyre janė tė frikėsuara se
  mos dikush do e zbulojė koketerinė e tyre.
  Nėse flisni pėr seks ose pėr ish-tė dashurat, i bėni ato tė ndihen
  se nuk jeni fare i matur. Bėni diēka ndryshe. Kjo ndryshe ėshtė:
  Diēka qė femra tė cilėn sapo e keni takuar do tė donte ta dėgjonte.


  ________________________________
  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Empty Re: Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 06 May 2008, 12:51

  4 - Tė marrėsh dhe tė japėsh:

  Kjo ėshtė vazhdimėsia e tė qenit homoseksual.
  Njėherė me ta menaxhuar situatėn duke e lėnė njė femėr tė presė
  gjatė pėr seks, mund t’i rrisni mė shumė dėshirat e saj dhe reputacionin
  tuaj. Ju do tė bėheni ekspert nė pėrqafime, prekje te lehta dhe puthje.
  Kėrkesa pėr ju do tė rritet.


  ________________________________
  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Empty Re: Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 06 May 2008, 12:52

  5 - Ėshtė detyra juaj tė pėrdorni fjalė:

  Fatkeqėsisht femrat (edhe kėto tė kohėve moderne) zakonisht, janė vėrtet
  tė paafta tė formulojnė dėshirat e tyre seksuale me fjalė.
  Shpesh njė femėr nuk mund ta strukturojė me fjalė tė qarta atė qė ajo do
  seksualisht, dhe pėr kėtė ajo pret qė t’i lexoni mendjen dhe tė veproni i
  pari. Pėr kėtė arsye femrat nuk do ju kėrkojnė thuajse kurrė tė dilni me tė. Ato do ju presin juve tė nisni fjalimin.


  ________________________________
  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Empty Re: Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 06 May 2008, 12:53

  6 - Ėshtė detyra juaj tė nisni veprimin:

  Ka shumė fusha ku njė burrė supozohet tė veprojė:
  Mashkulli pritet tė afrojė femrėn. T’i propozojė ēfarė tė bėjnė (tė shohin
  njė film nė kinema, tė shkojnė nė muze). Tė marrė nismėn pėr puthjen e
  parė dhe tė bėjė propozimin pėr martesė. Nė fakt, ky rregull aplikohet mė
  shumė tek ato femra qė kanė sjelle tipike femėrore.
  Ato femra qė janė mė burrėrore me flokė tė shkurtėr me kėpucė tė sheshta
  dhe shumė pak tualet mund tė jenė shumė mė ndryshe.


  ________________________________
  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Scarfa10

  Sponsored content

  Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres... Empty Re: Kėshilla pėr tė bėrė pėrshtypje para partneres...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 22:36