Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetje nga Dritani

  London_UK
  London_UK
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 40
  Vendndodhja : London
  Profesioni : Sales
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/11/2007
  Humor : shume

  Pershendetje nga Dritani Empty Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga London_UK prej Mon 25 Feb 2008, 23:24

  Mire se ju gjeta patriote (edhe pse nuk jam nga Guri i Bardhe por nga Burgajeti)

  Une quhem Dritan Et'hemi dhe jam nga Burgajeti, Mat.

  Per momentin jetoj ne Londer qe prej 10 vitesh.

  disa nga ju edhe mund te me njihni (behet fjale per ju qe jetoni ne Londer) sepse keni ardh duke blere satelitin tek une Wink dhe disa mund te me njohin ngaqe kam pas Faqen dhe Forumin e Burrelit dhe per momentin kam Forumin Shoqeria.

  Ju pershendes te gjitheve


  Dritani
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga Administratori prej Mon 25 Feb 2008, 23:38

  Pershendetje i nderuar Dritan dhe mire se erdhe ne forumin tone.
  Uroj qe te kalosh caste sa me te kendshme nen shoqerine e forumit
  dhe te anetareve te tij...

  Te uroj gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pershendetje nga Dritani Pictur10
  London_UK
  London_UK
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 40
  Vendndodhja : London
  Profesioni : Sales
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/11/2007
  Humor : shume

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga London_UK prej Tue 26 Feb 2008, 01:57

  Mire se te gjeta Saimir Smile

  Dritan
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga Odeta prej Tue 26 Feb 2008, 05:32

  Pershendetje dhe mire se erdhe ne forum.
  Shpresoj se do te kalosh momente sa me kendshme nen shoqerine e ketij forumi dhe te anetareve te tij...


  Gjithe te mirat ne jete.


  ________________________________
  Pershendetje nga Dritani ILoveYouAnimRvText
  London_UK
  London_UK
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 40
  Vendndodhja : London
  Profesioni : Sales
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/11/2007
  Humor : shume

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga London_UK prej Tue 26 Feb 2008, 09:18

  Pershendetje Odeta

  FLM per mikepritjen

  P.S ti je tek avantari Wink
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga Odeta prej Thu 28 Feb 2008, 01:08

  London_UK shkruajti:Pershendetje Odeta

  FLM per mikepritjen

  P.S ti je tek avantari Wink


  Jo mo, jo, nuk jam une...

  Hahahahahahaaaaa...


  ________________________________
  Pershendetje nga Dritani ILoveYouAnimRvText
  London_UK
  London_UK
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 40
  Vendndodhja : London
  Profesioni : Sales
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/11/2007
  Humor : shume

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga London_UK prej Thu 28 Feb 2008, 01:56

  Odeta shkruajti:
  London_UK shkruajti:Pershendetje Odeta

  FLM per mikepritjen

  P.S ti je tek avantari Wink


  Jo mo, jo, nuk jam une...

  Hahahahahahaaaaa...

  Kujtova se mos je ti se ma hoqi trurin dhe per pak sa nuk te propozova Smile
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga Odeta prej Sat 01 Mar 2008, 10:46

  Hahahahahahahaaaaaaa... Very Happy

  Aman ki kujdes me trurin, se per keto dite qe kane ardhur sot eshte me te vertete shume i domosdoshem.


  ________________________________
  Pershendetje nga Dritani ILoveYouAnimRvText
  London_UK
  London_UK
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 40
  Vendndodhja : London
  Profesioni : Sales
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/11/2007
  Humor : shume

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga London_UK prej Sun 02 Mar 2008, 00:14

  Ca ti besh mo rrusho, kur shikon ate foto ashtu, te iken truri krejt Smile

  P.S vendose nje foton tate aty ta shikojme nje here

  Ciao
  Besmir
  Besmir
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 35
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/04/2009

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga Besmir prej Tue 28 Apr 2009, 02:02

  London_UK shkruajti:Mire se ju gjeta patriote (edhe pse nuk jam nga Guri i Bardhe por nga Burgajeti)

  Une quhem Dritan Et'hemi dhe jam nga Burgajeti, Mat.

  Per momentin jetoj ne Londer qe prej 10 vitesh.

  disa nga ju edhe mund te me njihni (behet fjale per ju qe jetoni ne Londer) sepse keni ardh duke blere satelitin tek une Wink dhe disa mund te me njohin ngaqe kam pas Faqen dhe Forumin e Burrelit dhe per momentin kam Forumin Shoqeria.

  Ju pershendes te gjitheve


  Dritani  Po ti cdo ktu.
  Gjurrsi
  Gjurrsi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 30
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/06/2009

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga Gjurrsi prej Wed 24 Jun 2009, 09:22

  A ne ktu je or hut Very Happy

  Sponsored content

  Pershendetje nga Dritani Empty Re: Pershendetje nga Dritani

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 13:46