Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetje nga Dardania

  Dardania
  Dardania
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 32
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/07/2011

  Pershendetje nga Dardania Empty Pershendetje nga Dardania

  Mesazh nga Dardania prej Wed 14 Dec 2011, 01:15

  Pershendetje dhe Mir se ju gjeta te gjitheve

  une jam Dardania nga Kosova jetoi ne gjermani

  dhe ju pershendes nga zemra megjithese disa me njohin edhe nga webi tjeter ju pershendes dhe uroi te kaloi si me se miri ne shoqerin dhe miqesin e ketij Forumi dhe ju uroi te ket forumi suksese ne vazhdim

  me respekt per te gjith nga Dardania...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje nga Dardania Empty Re: Pershendetje nga Dardania

  Mesazh nga Administratori prej Wed 14 Dec 2011, 01:34

  Pershendetje edhe per ty e nderuar dhe me behet qejfi qe tashme edhe ti je pjese e ketij forumi.
  Te uroj qe tja kalosh sa me bukur ketu nen shoqerine tone dhe te forumit.

  Me rrespekt: Saimiri...


  ________________________________
  Pershendetje nga Dardania Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Pershendetje nga Dardania Empty Re: Pershendetje nga Dardania

  Mesazh nga Armanda prej Wed 14 Dec 2011, 08:37

  Mire se vjen mes nesh Dardania dhe uroj tja kalosh sa me bukur sebashku me ne ne kete forum.

  Sponsored content

  Pershendetje nga Dardania Empty Re: Pershendetje nga Dardania

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 22:48