Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Sekretet nė Dashuri, mendoni se ndikojnė pozitivishtė apo negativishtė?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sekretet nė Dashuri, mendoni se ndikojnė pozitivishtė apo negativishtė?! Empty Sekretet nė Dashuri, mendoni se ndikojnė pozitivishtė apo negativishtė?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 24 Oct 2011, 22:10

  Sekretet nė Dashuri, mendoni se ndikojnė pozitivishtė apo negativishtė?!


  ________________________________
  Sekretet nė Dashuri, mendoni se ndikojnė pozitivishtė apo negativishtė?! Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Sekretet nė Dashuri, mendoni se ndikojnė pozitivishtė apo negativishtė?! Empty Re: Sekretet nė Dashuri, mendoni se ndikojnė pozitivishtė apo negativishtė?!

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 03:04

  Sa me pak te sekrete te egzistojne midis dy te dashuruarve, aq mee sinqerte dhe e paster eshte edhe dashuria mes tyre.

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 18:06