Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!

  Sondazh

  Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!

  [ 5 ]
  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Vote_lcap83%shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Vote_rcap [83%] 
  [ 1 ]
  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Vote_lcap17%shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Vote_rcap [17%] 

  Totali i votave: 6
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Empty Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 18 Nov 2010, 03:10

  Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!


  ________________________________
  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Empty Re: Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 18 Nov 2010, 03:12

  Une per vete me pelqen me shume te degjoj muzike Shqiptare.


  ________________________________
  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Pictur10
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 33
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Empty Re: Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!

  Mesazh nga Alketa-fr prej Thu 09 Dec 2010, 01:54

  Shqiptare.
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Empty Re: Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!

  Mesazh nga Moza-2011 prej Mon 28 Feb 2011, 09:29

  Shqiptare edhe une.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Empty Re: Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!

  Mesazh nga Armanda prej Fri 02 Dec 2011, 03:19

  Shqiptare.

  Sponsored content

  shqiptare - Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?! Empty Re: Preferoni te degjoni me shume Muzike Shqiptare apo te huaj?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 16 Jul 2020, 11:04