Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetje dhe mire se ju gjeje !

  Zogu
  Zogu
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 32
  Pikėt : 20
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2010

  Pershendetje dhe mire se ju gjeje ! Empty Pershendetje dhe mire se ju gjeje !

  Mesazh nga Zogu Thu 14 Oct 2010, 14:22

  Pershendetje dhe mire se ju gjeje ,shpresoj te ja aklojme mire se bashku Very Happy
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pershendetje dhe mire se ju gjeje ! Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjeje !

  Mesazh nga Administratori Fri 15 Oct 2010, 10:28

  Mire se vjen mes nesh Zogu.
  Shpresoj qe edhe ti te kalosh sa me kendshem ne mesin tone.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pershendetje dhe mire se ju gjeje ! Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pershendetje dhe mire se ju gjeje ! Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjeje !

  Mesazh nga Klea@Love Fri 15 Oct 2010, 11:25

  Mire se erdhe Zogu ne kete forum te urojme argetim te kendshem ne mesin tone

  Me rrespekt Klea@Love
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pershendetje dhe mire se ju gjeje ! Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjeje !

  Mesazh nga Scarface Wed 17 Nov 2010, 10:40

  Mire se erdhe Zogu.
  Uroj qe te kalosh bukur ketu.


  ________________________________
  Pershendetje dhe mire se ju gjeje ! Scarfa10

  Sponsored content

  Pershendetje dhe mire se ju gjeje ! Empty Re: Pershendetje dhe mire se ju gjeje !

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 02:04