Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Refren kurbetēari...

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Refren kurbetēari... Empty Refren kurbetēari...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 04 Sep 2007, 23:35

  REFREN KURBETĒARI

  Kafka te ngjitura per lekure
  qe jeten sé shijojne kurre
  duke kujtuar lodrat e feminise
  vrapin e bagetise ne fushe
  mallin qe eshte perzier ne kete tymnaje.

  Kush do te ua ushqeje shpresen
  atyre qe kurre si sheh te qeshur
  Rini e mbeshtetur per mur
  deri kur?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Refren kurbetēari... Empty Re: Refren kurbetēari...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 05 Sep 2007, 01:41

  Pergezime shaban, per kete poezi kaq te ndjeshme, vecanerishte per kurbetqaret qe enden rrugeve te pashpresa te mergimit te mallkuar...

  Gjithe te mirat ne jete:


  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Refren kurbetēari... Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Refren kurbetēari... Empty Re: Refren kurbetēari...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 03 Sep 2010, 01:45

  flm

  Sponsored content

  Refren kurbetēari... Empty Re: Refren kurbetēari...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 11:34