Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES Empty MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 04 Sep 2007, 20:58

  MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES:sunny:

  Aren megrure e solli
  ne dhomen e stolisur
  me kallij te vendlindjes.

  Ketu ne kete qytet te huaj
  as gruri s“e ka ngjyren
  e bebezave tona:

  eshte jeshil si zhapini
  tek rrezitet mbi shkembij.

  U poqen kallijte ne dhome
  nga malli yne
  ngjyre bakri.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES Empty Re: MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES

  Mesazh nga Administratori Wed 05 Sep 2007, 01:43

  Shume e bukur si poezi.

  Suksese te metejshme ne te kete drejtim, shaban.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES Empty Re: MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES

  Mesazh nga shaban cakolli Fri 03 Sep 2010, 01:46

  flm mik

  Sponsored content

  MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES Empty Re: MALLI PĖR FSHATIN E LINDJES

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 08:08