Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  DRURI I JETĖS

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  DRURI I JETĖS Empty DRURI I JETĖS

  Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 03 Sep 2007, 06:55

  No DRURI I JETĖS
  LILIANE PERRI-nit
  Ajo vdiq ne nentor
  dhe flamujt e fateve tona
  i zbritem ne gjysme shtize.

  Liliane Perrin-i,
  medalon i perjetshem
  ne do ta mbajme varur
  ne kujtimet tona.

  Ajo iku ne nentor
  dhe vjeshta hyri me verdhesi
  ne visoret e endrrave
  duke shkundur gjethet
  ne Drurin e Jetes.

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 10:29