Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Share
  avatar
  yllihoxha
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 43
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/09/2012

  Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga yllihoxha prej Fri 28 Sep 2012, 00:46

  Administratorit, ose Bordit qe eshte kujtuar per Gurin e Bardhe, i uroj pune te mbare dhe gjithe te mirat. E marr me mend se so te jeni larg vendlindjes Tuaj, diku ne ato vende te cilat u detyruam t'i njohim per arsye te varferise tone. Edhe njehere ju uroj pune te mbare dhe gjithe te mirat kudo qe jeni.
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Fri 08 Feb 2013, 21:53

  edhe nė imazhe dimri fshati reflekton bukuri dhe hijeshi idilike e pastorale
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Fri 08 Feb 2013, 23:19

  cilės komunė i takon ky fshat ???
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Fri 08 Feb 2013, 23:22

  fshat i vogėl me njė poezi tė kėndshem autoktone..sikur derdhė poezi tė bukur..

  Sponsored content

  Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 21 Feb 2018, 20:31