Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Sa vite keni ne Kurbet?

  Share
  avatar
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Sa vite keni ne Kurbet?

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Fri 26 Mar 2010, 11:26

  Pershendetje.
  Duke qene se gjendesha ne nenforumin e titulluar ''Emigracioni'' do desha te beja nje pyetja per te gjithe ata anetare qe jetojne larg Shqiperise ne mergim.

  -Sa vite keni qe jetoni ne Kurbet?
  avatar
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Re: Sa vite keni ne Kurbet?

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Fri 26 Mar 2010, 11:26

  Une per vete, kam me teper se 10 vjet qe jetoj ne kurbet.
  avatar
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Re: Sa vite keni ne Kurbet?

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Sun 25 Apr 2010, 14:11

  Une jetoj ketu ne Filadelfia prej 6 vjetesh.
  Nuk di ku jam,
  nuk di c'far shikoj
  nuk kam krah te fluturoj.

  Sponsored content

  Re: Sa vite keni ne Kurbet?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 16 Dec 2018, 03:05