Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kush e gjene ???

  Share
  avatar
  njaazi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 28
  Pikėt : 25
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 21/03/2010

  Kush e gjene ???

  Mesazh nga njaazi prej Sun 21 Mar 2010, 00:46

  je rruges duke vozite me makine me shpejtesi, papritmas te dalin ne
  rruge nje plake nje grua e re dhe nje vajze. Cilen do e kishe shkel..!!!!
  avatar
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 31
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Re: Kush e gjene ???

  Mesazh nga Armando09 prej Mon 22 Mar 2010, 09:10

  Asnjeren mer daje, se te rrasin ne burg.
  avatar
  njaazi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 28
  Pikėt : 25
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 21/03/2010

  Re: Kush e gjene ???

  Mesazh nga njaazi prej Fri 26 Mar 2010, 07:39

  heueh.. edhe op bre burgu per burra o more : .
  jo s'o pun a e burgut kety ama njeren gjithsesi ke me e shkel ama t'i cilen e kishe shkel t'parenn.. .
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Kush e gjene ???

  Mesazh nga Administratori prej Fri 26 Mar 2010, 11:28

  njaazi shkruajti:je rruges duke vozite me makine me shpejtesi, papritmas te dalin ne
  rruge nje plake nje grua e re dhe nje vajze. Cilen do e kishe shkel..!!!!

  Epo, pike se pari i bie te shkel plaken, pasi sikurse e the edhe vete ti, plaka del e para ne rruge, apo jo?!...


  ________________________________
  avatar
  njaazi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 28
  Pikėt : 25
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 21/03/2010

  Re: Kush e gjene ???

  Mesazh nga njaazi prej Sun 28 Mar 2010, 05:37

  po ne rrug i ke nnje plak, nje grua te re, edhe nje vajzz, nuk do me than qe plaka permendet e para me e shkel plaken, tash paramendo veten ne qesi pozite qfar kishe vepruar tih...
  pres akoma nje pergjigjje m ete logjkshme...
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Kush e gjene ???

  Mesazh nga Administratori prej Sun 28 Mar 2010, 11:21

  njaazi shkruajti:po ne rrug i ke nnje plak, nje grua te re, edhe nje vajzz, nuk do me than qe plaka permendet e para me e shkel plaken, tash paramendo veten ne qesi pozite qfar kishe vepruar tih...
  pres akoma nje pergjigjje m ete logjkshme...

  Perse domethene, ajo qe pergjigja qe dhashe une nuk eshte e vertete?!


  ________________________________
  avatar
  agimi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 47
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2010

  Re: Kush e gjene ???

  Mesazh nga agimi prej Thu 01 Apr 2010, 19:16

  Se pari duhet frenin e kembes dhe asnerin nga ato
  avatar
  gimi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 32
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/08/2010

  frenat

  Mesazh nga gimi prej Sun 22 Aug 2010, 01:04

  duhte ti shkelesh frenat

  Sponsored content

  Re: Kush e gjene ???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 19 Jan 2019, 13:41