Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume

  Share
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 41
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume

  Mesazh nga fabian prej Fri 29 Jan 2010, 06:47

  Per mua nga komedite shqiptare eshte "pallati 176" .

  Kurse nga te huajat eshte "American Pie".  Me respekt

  Fabiani
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume

  Mesazh nga Administratori prej Fri 29 Jan 2010, 10:29

  Pershendetje fabian dhe urime per temen.

  Nga Komedite Shqiptare edhe une do te theksoja: ''Pallati 176''

  Ndersa nga ato te huajat eshte: ''Euro Trip''


  ________________________________
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 31
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Re: Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume

  Mesazh nga Genta prej Fri 26 Mar 2010, 02:47

  Nga ato shqiptare do te vecoja: Gjithe fajin e ka paraja.
  Nga ato te huajat pelqej shume Friends
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume

  Mesazh nga Armanda prej Fri 16 Dec 2011, 04:28

  Pallati 176, nuk harrohet lehte.
  ELinda
  ELinda
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 32
  Pikėt : 38
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/03/2012

  Re: Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume

  Mesazh nga ELinda prej Sun 25 Mar 2012, 20:55

  Pallati 176 per mua mbete fantastik.

  Nga te huajat..Friends..Simpsons dhe Everybody loves Raymond.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Feb 2013, 00:30

  pallati fantastik 176 kurse per mua Charlie Chaplini mbetet ikona e komedisė botėrore ..

  Sponsored content

  Re: Cila eshte komedia Shqipetare dhe e huaj qe keni qeshur me shume

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 25 Mar 2019, 18:37