Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  GJEEGJEZE

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 60
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZE

  Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 29 Aug 2007, 05:30

  Poshte hekur
  poshte hekur,lart tape
  mjeri ai,qe do ta kape.
  avatar
  mishel
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 31
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 13/12/2009

  Re: GJEEGJEZE

  Mesazh nga mishel prej Sun 13 Dec 2009, 05:26

  shaban cakolli shkruajti:Poshte hekur
  poshte hekur,lart tape
  mjeri ai,qe do ta kape.

  mos eshte grepi i peshkut?
  avatar
  AIDAREBELIA
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 28
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2010

  Re: GJEEGJEZE

  Mesazh nga AIDAREBELIA prej Fri 11 Jun 2010, 01:07

  besoj se eshte grepi i peshkimit
  avatar
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 70
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Re: GJEEGJEZE

  Mesazh nga fran pjetergjokaj prej Wed 06 Mar 2013, 08:32

  Nje terkuz i gjate .
  Nuk flen dit as nate.
  avatar
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 70
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Re: GJEEGJEZE

  Mesazh nga fran pjetergjokaj prej Wed 06 Mar 2013, 08:33

  Ter ditn fish fish.
  Gjithe naten han mish.
  avatar
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 70
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Re: GJEEGJEZE

  Mesazh nga fran pjetergjokaj prej Wed 06 Mar 2013, 08:35

  Ara e bardhe,
  Fara e zeze,
  E mbjell me dore ,
  E korr me goje!
  avatar
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 70
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Re: GJEEGJEZE

  Mesazh nga fran pjetergjokaj prej Wed 06 Mar 2013, 08:36

  Kur e lidh iken,
  Kur e zgjidh rrin!
  avatar
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 70
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Re: GJEEGJEZE

  Mesazh nga fran pjetergjokaj prej Wed 06 Mar 2013, 08:38

  Ne uji bie e nuk mbytet,
  Ne zjarr bie e nuk digjet,
  Ne shkem futet e nuk rrezohet!

  Sponsored content

  Re: GJEEGJEZE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 19 Jan 2019, 13:41