Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

    100 Futbollistet me te mire te vitit 2009

    Djal~Matjan
    Djal~Matjan
    Anėtar/e Nderi
    Anėtar/e Nderi

    Gjinia : Male
    Shenja e Horoskopit : Capricorn
    Numri i Postimeve : 111
    Mosha : 38
    Pikėt : 296
    Vlersuar : 3
    Data e Regjistrimit : 28/03/2009

    100 Futbollistet me te mire te vitit 2009 Empty 100 Futbollistet me te mire te vitit 2009

    Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 30 Nov 2009, 12:24

    100 Futbollistet me te mire per vitin 2009, perzgjedhur nga FIFA...


    Emri

    Ekipi

    Messi

    FC Barcelona

    Buffon

    Juventus

    Cristiano Ronaldo

    Manchester Utd

    Kakį

    AC Milan

    David Villa

    Valencia

    Huntelaar

    Ajax

    Ribéry

    Bayern München

    Rooney

    Manchester Utd

    Casillas

    Real Madrid

    Fabregas

    Arsenal

    Gerrard

    Liverpool

    Ibrahimovic

    Inter

    Terry

    Chelsea

    Tévez

    Manchester Utd

    Camoranesi

    Juventus

    Cech

    Chelsea

    Di Natale

    Udinese

    Diego

    Werder Bremen

    Drogba

    Chelsea

    Eto’o

    FC Barcelona

    Ferdinand

    Manchester Utd

    Fernando Torres

    Liverpool

    Frey

    Fiorentina

    Murgu (Adrian Mutu)

    Fiorentina

    Podolski

    Bayern München

    Puyol

    FC Barcelona

    van Persie

    Arsenal

    Adebayor

    Arsenal

    Agüero

    Atlético Madrid

    Bordon

    FC Schalke 04

    Clichy

    Arsenal

    David Silva

    Valencia

    Del Piero

    Juventus

    Henry

    FC Barcelona

    Jślio César

    Inter

    Lahm

    Bayern München

    Lścio

    Bayern München

    Mertesacker

    Werder Bremen


    ________________________________
    Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
    Djal~Matjan
    Djal~Matjan
    Anėtar/e Nderi
    Anėtar/e Nderi

    Gjinia : Male
    Shenja e Horoskopit : Capricorn
    Numri i Postimeve : 111
    Mosha : 38
    Pikėt : 296
    Vlersuar : 3
    Data e Regjistrimit : 28/03/2009

    100 Futbollistet me te mire te vitit 2009 Empty Re: 100 Futbollistet me te mire te vitit 2009

    Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 30 Nov 2009, 12:26

    100 Futbollistet me te mire per vitin 2009, perzgjedhur nga FIFA...


    Nesta

    AC Milan

    Pirlo

    AC Milan

    Quaresma

    Inter

    Robinho

    Manchester City

    Ronaldinho

    AC Milan

    Totti

    Roma

    Trezeguet

    Juventus

    van der Vaart

    Real Madrid

    Xavi

    FC Barcelona

    Adler

    Bay. Leverkusen

    Alex

    Chelsea

    Alex

    Chelsea

    Amauri

    Juventus

    Benzema

    Lyon

    Berbatov

    Manchester Utd

    Carragher

    Liverpool

    Cruz

    Inter

    De Rossi

    Roma

    Essien

    Chelsea

    Hamsik

    Napoli

    Hleb

    FC Barcelona

    Iniesta

    FC Barcelona

    Joaquķn

    Valencia

    Lampard

    Chelsea

    Luis Fabiano

    Sevilla FC

    McGeady

    Celtic

    Nasri

    Arsenal

    Sergio Ramos

    Real Madrid

    Toni

    Bayern München

    Vidic

    Manchester Utd

    Yakubu

    Everton

    Young

    Aston Villa

    Aimar

    SL Benfica

    Aquilani

    Roma

    Balotelli Barwuah

    Inter

    Barry

    Aston Villa

    Cambiasso

    Inter

    Cannavaro

    Real Madrid

    Cole

    Chelsea


    ________________________________
    Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
    Djal~Matjan
    Djal~Matjan
    Anėtar/e Nderi
    Anėtar/e Nderi

    Gjinia : Male
    Shenja e Horoskopit : Capricorn
    Numri i Postimeve : 111
    Mosha : 38
    Pikėt : 296
    Vlersuar : 3
    Data e Regjistrimit : 28/03/2009

    100 Futbollistet me te mire te vitit 2009 Empty Re: 100 Futbollistet me te mire te vitit 2009

    Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 30 Nov 2009, 12:27

    100 Futbollistet me te mire per vitin 2009, perzgjedhur nga FIFA...


    Dani Alves

    FC Barcelona

    Frings

    Werder Bremen

    Gamberini

    Fiorentina

    Gomis

    SaintEtienne

    Gonzįlez

    F.C. Porto

    Jesśs Navas

    Sevilla FC

    Klose

    Bayern München

    Malouda

    Chelsea

    Mexčs

    Roma

    Milito

    FC Barcelona

    Niang

    Marseille

    Pantelic

    Hertha BSC

    Petrov

    Manchester City

    Ricardo Carvalho

    Chelsea

    Robben

    Real Madrid

    Rocchi

    Lazio

    Schneider

    Bay. Leverkusen

    Simćo

    Atlético Madrid

    Sneijder

    Real Madrid

    Tamudo

    R.C.D. Espanyol

    Toure

    Arsenal

    van der Sar

    Manchester Utd

    Van Nistelrooy

    Real Madrid


    ________________________________
    Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
    enes sadiku
    enes sadiku
    I/e sapo ardhur
    I/e sapo ardhur

    Gjinia : Male
    Shenja e Horoskopit : Sagittarius
    Numri i Postimeve : 2
    Mosha : 29
    Pikėt : 6
    Vlersuar : 0
    Data e Regjistrimit : 13/05/2014

    100 Futbollistet me te mire te vitit 2009 Empty Re: 100 Futbollistet me te mire te vitit 2009

    Mesazh nga enes sadiku prej Tue 13 May 2014, 06:47

    Burning-Heart[quote="Enes sadiku"
    Kodi:
    21:47:4712.05.2014
    ][/quote]
    [/i][/i]

    enes sadiku
    enes sadiku
    I/e sapo ardhur
    I/e sapo ardhur

    Gjinia : Male
    Shenja e Horoskopit : Sagittarius
    Numri i Postimeve : 2
    Mosha : 29
    Pikėt : 6
    Vlersuar : 0
    Data e Regjistrimit : 13/05/2014

    100 Futbollistet me te mire te vitit 2009 Empty Re: 100 Futbollistet me te mire te vitit 2009

    Mesazh nga enes sadiku prej Tue 13 May 2014, 06:52

    Me pelqen shume fshati Guri i Bardhe


    Sponsored content

    100 Futbollistet me te mire te vitit 2009 Empty Re: 100 Futbollistet me te mire te vitit 2009

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė Mon 18 Nov 2019, 18:09