Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Makina Egzotike...

  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 38
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Sat 05 Dec 2009, 02:45

  Makina Egzotike... - Faqe 2 90370114


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 38
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Sat 05 Dec 2009, 02:45

  Makina Egzotike... - Faqe 2 1450311631_30b5f8baf1


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 38
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Sat 05 Dec 2009, 02:47

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Lexus-lf-a-concept


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 38
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Sat 05 Dec 2009, 02:48

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Mercedes-Benz


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 05 Dec 2009, 12:05

  Shume shume te bukura makinat. Urime.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Tigri prej Mon 07 Dec 2009, 07:51

  Pershendetje Djal~Matjan dhe urime per fotot e bukura te ketyre makinave egzotike qe ke postuar.
  Shpresoj qe te na sjellesh edhe te tjera ne vazhdim.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 23 Jan 2010, 11:09

  Makina Egzotike... - Faqe 2 X610


  ________________________________
  Makina Egzotike... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 23 Jan 2010, 11:11

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Lambor10


  ________________________________
  Makina Egzotike... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 23 Jan 2010, 11:13

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Dsc00210


  ________________________________
  Makina Egzotike... - Faqe 2 Pictur10
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 38
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 28 Jan 2010, 02:13

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Mercedes_benz-sls-amg-2010-01


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Marsela prej Sun 07 Feb 2010, 11:17

  Shum shum te bukura fotot e makinave me lart.
  Suksese dhe pune te mbare ne vazhdim.

  Me respekt: Marsela.

  Sponsored content

  Makina Egzotike... - Faqe 2 Empty Re: Makina Egzotike...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 27 Jun 2019, 05:25