Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Share
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 329
  Mosha : 56
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 989
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika. Jam fans i madh i LIONEL MESSI dhe katalunasve BARCELONA.
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Tue 09 Feb 2010, 23:07

  jam shumė i hutuar kur po shoh fotografitė e bukura tė kėtyre gocave, dhe ndoshta do tė fotografohem edhe unė pėr tė mė shikuar dikush prej sė largu.
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 329
  Mosha : 56
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 989
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika. Jam fans i madh i LIONEL MESSI dhe katalunasve BARCELONA.
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Tue 09 Feb 2010, 23:11

  gurgullim dhe pėrpėlitje
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 10 Feb 2010, 11:10

  kokedhimbje
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 329
  Mosha : 56
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 989
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika. Jam fans i madh i LIONEL MESSI dhe katalunasve BARCELONA.
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 10 Feb 2010, 18:17

  sa mė shumė kėrkosh aq mė shumė do tė pėsosh!!!
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 10 Feb 2010, 21:12

  raif kashtanjeva shkruajti:sa mė shumė kėrkosh aq mė shumė do tė pėsosh!!!


  me keq ardhje them qe e vertte eshte
  avatar
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 34
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Lida prej Wed 17 Feb 2010, 00:46

  raif kashtanjeva shkruajti:jam shumė i hutuar kur po shoh fotografitė e bukura tė kėtyre gocave, dhe ndoshta do tė fotografohem edhe unė pėr tė mė shikuar dikush prej sė largu.

  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 329
  Mosha : 56
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 989
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika. Jam fans i madh i LIONEL MESSI dhe katalunasve BARCELONA.
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 17 Feb 2010, 01:04

  marramendje dhe bukuri e rrallė, u dėshiroj tė jeni nė trende tė kohės.
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 17 Feb 2010, 06:28

  papjekuri e marr
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 329
  Mosha : 56
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 989
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika. Jam fans i madh i LIONEL MESSI dhe katalunasve BARCELONA.
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Thu 18 Feb 2010, 19:12

  seriozitet
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 19 Feb 2010, 02:43

  argetim
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 329
  Mosha : 56
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 989
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika. Jam fans i madh i LIONEL MESSI dhe katalunasve BARCELONA.
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Fri 19 Feb 2010, 18:24

  pėshpėritje
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 19 Feb 2010, 20:01

  mengjesi
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 329
  Mosha : 56
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 989
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika. Jam fans i madh i LIONEL MESSI dhe katalunasve BARCELONA.
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Fri 19 Feb 2010, 21:21

  ndjenjė
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 20 Feb 2010, 02:29

  vertetim
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 329
  Mosha : 56
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 989
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika. Jam fans i madh i LIONEL MESSI dhe katalunasve BARCELONA.
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Mon 22 Feb 2010, 20:16

  ngazėllim
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Mon 22 Feb 2010, 20:22

  fund
  avatar
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Florida prej Tue 23 Feb 2010, 00:40

  perhumbje.


  ________________________________
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Tue 23 Feb 2010, 06:24

  mencuri
  avatar
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 34
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:34

  kenaqesi
  avatar
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 35
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 11:52

  neveri


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 27 Mar 2010, 21:06

  bashkim
  avatar
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 30
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga dANJELA prej Sun 28 Mar 2010, 00:12

  mikeshe.
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sun 28 Mar 2010, 05:21

  palidhje
  avatar
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 33
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Tue 30 Mar 2010, 10:21

  Shqiponje.
  avatar
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 30
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Sara prej Tue 30 Mar 2010, 23:27

  deshire.

  Sponsored content

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 20 Jun 2018, 20:29