Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Share
  avatar
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 31
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Mon 24 Aug 2009, 03:18

  Ne kete teme mund te thoni vetem nje fjale te castit qe ju vjen nder mendje. Keshtu qe nuk eshte e nevojshme te mendoheni gjate.


  ________________________________
  avatar
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 31
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga adela prej Mon 24 Aug 2009, 03:34

  Marrezira
  avatar
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 34
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Matilda prej Thu 27 Aug 2009, 00:19

  Egziston.
  avatar
  adili
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 53
  Vendndodhja : prizren
  Profesioni : Securiti
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/08/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga adili prej Sun 13 Sep 2009, 20:51

  besoj se je shume e bukur,te pershendes nga zemra
  avatar
  adili
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 53
  Vendndodhja : prizren
  Profesioni : Securiti
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/08/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga adili prej Sun 13 Sep 2009, 20:53

  qka p.sh?
  avatar
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Daniela prej Sun 20 Sep 2009, 00:13

  ika...


  ________________________________
  avatar
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 37
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 30 Nov 2009, 13:01

  Ku?


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  avatar
  adili
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 53
  Vendndodhja : prizren
  Profesioni : Securiti
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/08/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga adili prej Mon 30 Nov 2009, 23:59

  qfar fjale bre
  avatar
  adili
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 53
  Vendndodhja : prizren
  Profesioni : Securiti
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/08/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga adili prej Tue 01 Dec 2009, 00:00

  afro
  avatar
  adili
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 53
  Vendndodhja : prizren
  Profesioni : Securiti
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/08/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga adili prej Tue 01 Dec 2009, 00:02

  adela je shume e bukur,edhe matilda
  avatar
  adili
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 53
  Vendndodhja : prizren
  Profesioni : Securiti
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/08/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga adili prej Tue 01 Dec 2009, 00:03

  qao
  avatar
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 29
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:34

  Paqe.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  avatar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 30
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar prej Sat 05 Dec 2009, 01:47

  Vetmi
  avatar
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:31

  Lule.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  avatar
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:33

  gurgullim


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Tigri prej Mon 07 Dec 2009, 07:57

  Nate.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  avatar
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Desperado prej Mon 07 Dec 2009, 09:55

  mashtrim


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  avatar
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 41
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Paula prej Mon 11 Jan 2010, 00:44

  shpresoj
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 16 Jan 2010, 23:32

  monotoni
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Administratori prej Sat 16 Jan 2010, 23:59

  Koha


  ________________________________
  avatar
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 29
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Romina prej Tue 19 Jan 2010, 00:25

  pershkrim
  avatar
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 30
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Bjondina prej Tue 19 Jan 2010, 01:40

  Shkrihem
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Scarface prej Thu 21 Jan 2010, 01:49

  digjem


  ________________________________
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 29 Jan 2010, 07:15

  Qetesi
  avatar
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 33
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Marsela prej Sun 07 Feb 2010, 11:26

  Pergjumur.

  Sponsored content

  Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 27 Apr 2018, 17:42