Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  I PA EPUR

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  I PA EPUR Empty I PA EPUR

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 28 Aug 2007, 03:54

  I PA EPUR
  Dyzet pranvera
  ditelindja ime
  jetame vdekjen
  ne dy luftime
  dhe ne mos e befsha
  nje dite meshume
  Qelbesires sķ them dot
  Parfum.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  I PA EPUR Empty Re: I PA EPUR

  Mesazh nga Administratori prej Tue 28 Aug 2007, 12:08

  Sinqerishtė, ėshtė njė poezi e ndėrthurur nė njė mėnyrė fantastike dhe shumė domethėnėse...

  Mbi tė gjitha, pėr mua si person, ka edhe njė pėrbajtje shumė mallėngjyese...

  Tė them tė drejtėn, nuk gjejė fjalė, se si ta quaj kėtė poezi!

  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  I PA EPUR Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  I PA EPUR Empty Re: I PA EPUR

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 03 Sep 2010, 01:47

  flm per vlersimin,njeherit rrespekt per punen tuaj te paepur

  Sponsored content

  I PA EPUR Empty Re: I PA EPUR

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 18 Aug 2019, 21:42