Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė
Vizatime te ndryshme te punuara me laps...551

  Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Share

  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 220
  Mosha: 31
  Vendndodhja: Ne planetin Toke
  Profesioni: Student akoma
  Pikėt: 343
  Vlersuar: 8
  Data e Regjistrimit: 14/11/2008
  Humor: Me pelqen

  Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Fri 19 Jun 2009, 23:14

  Ne kete teme do tju lutesha qe te postonit vetem Piktura te punuara me laps plumbi.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 220
  Mosha: 31
  Vendndodhja: Ne planetin Toke
  Profesioni: Student akoma
  Pikėt: 343
  Vlersuar: 8
  Data e Regjistrimit: 14/11/2008
  Humor: Me pelqen

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Fri 19 Jun 2009, 23:43  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 220
  Mosha: 31
  Vendndodhja: Ne planetin Toke
  Profesioni: Student akoma
  Pikėt: 343
  Vlersuar: 8
  Data e Regjistrimit: 14/11/2008
  Humor: Me pelqen

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Fri 19 Jun 2009, 23:46  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 220
  Mosha: 31
  Vendndodhja: Ne planetin Toke
  Profesioni: Student akoma
  Pikėt: 343
  Vlersuar: 8
  Data e Regjistrimit: 14/11/2008
  Humor: Me pelqen

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Fri 19 Jun 2009, 23:47  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Cancer
  Numri i Postimeve: 752
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ne zemer te xhungles
  Profesioni: sekret
  Pikėt: 302
  Vlersuar: 9
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: tere diten

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Tigri prej Tue 23 Jun 2009, 23:45  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!

  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aries
  Numri i Postimeve: 403
  Mosha: 30
  Vendndodhja: Ketu...
  Profesioni: Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt: 239
  Vlersuar: 17
  Data e Regjistrimit: 14/04/2008
  Humor: Me pelqen Humori

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Daniela prej Sun 28 Jun 2009, 00:18

  Shume te bukura.


  ________________________________

  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Virgo
  Numri i Postimeve: 60
  Mosha: 31
  Pikėt: 192
  Vlersuar: 3
  Data e Regjistrimit: 26/03/2009

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Marsela prej Sun 06 Dec 2009, 12:21


  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Virgo
  Numri i Postimeve: 60
  Mosha: 31
  Pikėt: 192
  Vlersuar: 3
  Data e Regjistrimit: 26/03/2009

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Marsela prej Sun 06 Dec 2009, 12:22


  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aries
  Numri i Postimeve: 403
  Mosha: 30
  Vendndodhja: Ketu...
  Profesioni: Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt: 239
  Vlersuar: 17
  Data e Regjistrimit: 14/04/2008
  Humor: Me pelqen Humori

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Daniela prej Wed 26 May 2010, 23:36  ________________________________

  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aries
  Numri i Postimeve: 403
  Mosha: 30
  Vendndodhja: Ketu...
  Profesioni: Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt: 239
  Vlersuar: 17
  Data e Regjistrimit: 14/04/2008
  Humor: Me pelqen Humori

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Daniela prej Wed 26 May 2010, 23:37  ________________________________

  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aries
  Numri i Postimeve: 403
  Mosha: 30
  Vendndodhja: Ketu...
  Profesioni: Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt: 239
  Vlersuar: 17
  Data e Regjistrimit: 14/04/2008
  Humor: Me pelqen Humori

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Daniela prej Wed 26 May 2010, 23:38  ________________________________

  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Gemini
  Numri i Postimeve: 1400
  Mosha: 29
  Vendlidja: Nė Maternitet...
  Vendndodhja: Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni: Time Killer
  Pikėt: 1955
  Vlersuar: 42
  Data e Regjistrimit: 15/01/2008
  Hobi: Jeta e natės...
  Humor: Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:29

  Ky vizatim qe do te shihni me poshte, eshte nje vizatim i Alban Dizdarit, piktor i ri shqiptar, i lindur ne Shkoder...
  ________________________________

  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Gemini
  Numri i Postimeve: 1400
  Mosha: 29
  Vendlidja: Nė Maternitet...
  Vendndodhja: Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni: Time Killer
  Pikėt: 1955
  Vlersuar: 42
  Data e Regjistrimit: 15/01/2008
  Hobi: Jeta e natės...
  Humor: Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:31

  Ja edhe nje tjeter vizatim nga piktori i ri Shqiptar, Alban Dizdari.
  ________________________________

  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 112
  Mosha: 32
  Pikėt: 374
  Vlersuar: 0
  Data e Regjistrimit: 31/03/2009

  Re: Vizatime te ndryshme te punuara me laps...

  Mesazh nga florida_L prej Tue 08 Jun 2010, 09:24  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...

   Ora ėshtė Sat 13 Feb 2016, 15:23