Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Shqiperia anetaresohet ne NATO.

  Share
  avatar
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Shqiperia anetaresohet ne NATO.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 06 Apr 2009, 00:53

  Me se fundmi edhe Shqiperia eshte nje anetare me te drejta te plota ne NATO.
  Ky eshte nje hap perpara i shtetit shqiptar dhe i gjithe shqiptareve, nje realizim i enderres shumevjecare qe cdo Shqiptar e ka pritur te behet realitet.

  Shpresojme qe se shpejti te behemi edhe pjese e komunitetit Europian, gje qe do ta bej me te lehte perparimin e shqiperise drejt perendimit, dhe ate te levizjes se shqiptareve pa viza neper Europe.  Kalofshi mire.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

   Ora ėshtė Tue 18 Dec 2018, 01:53