Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Share
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Daniela prej Sun 22 Mar 2009, 21:51

  Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?


  ________________________________
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Florida prej Thu 16 Jul 2009, 10:06

  Tinka Kurti


  ________________________________
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Tigri prej Thu 16 Jul 2009, 22:38

  Margarita Xhepa.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 34
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Anisa prej Sun 26 Jul 2009, 12:36

  Me ka pelqyer dhe me pelqen shume Elvira Diamanti


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 32
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga adela prej Mon 24 Aug 2009, 03:33

  Kam patur fiksin gjithnje, Luiza Xhuvanin...
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 31
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Genta prej Fri 26 Mar 2010, 02:50

  Luiza Xhuvani.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 30
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Anduena01 prej Sat 22 May 2010, 01:56

  Hajrie Rondo.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 32
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Scarface prej Wed 17 Nov 2010, 10:53

  Rajmonda Bulku


  ________________________________
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Administratori prej Sat 20 Nov 2010, 02:58

  Adhuroj shume Luiza Xhuvanin, por gjithsesi nuk mundem qe te le pa permendur edhe te madhen, Margarita Xhepa.


  ________________________________
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 02 Dec 2011, 02:25

  Yllka Mujon e adhuroj jashte mase.

  Sponsored content

  Re: Cila eshte aktorja me e preferuar ne Kinemane Shqiptare per ju?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 25 Mar 2019, 18:40