Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Share
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 06 Feb 2013, 20:54

  pėrshėndesė ata qė janė tani ONLINE dhe bisedojnė me miqėt
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Sat 09 Feb 2013, 00:55

  uroj gurabardhėsve njė vikend tė bardhė e tė bukur me bardhėsi bore e me kohė tė bukur
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Sat 09 Feb 2013, 00:56

  e tė marrin njė kohė tė kėndshme, e shėndetė tė mirė...
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Sat 09 Feb 2013, 00:57

  sidomos kush ėshtė afėr nodnjė komplexi skijimi dhe tė ketė njė kohė tė bukur pa stuhi dhe pa reshje tė dendura..
  avatar
  ilvispellumbi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Pe Korce
  Profesioni : Student
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2013

  Mirembrema nga Korca

  Mesazh nga ilvispellumbi prej Tue 30 Apr 2013, 09:14

  Mirembrema te dashur anetar/e.

  akrepi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 8
  Mosha : 45
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Agjent sigurimesh
  Pikėt : 24
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/01/2015
  Hobi : Udhetimet

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga akrepi prej Wed 14 Jan 2015, 04:32

  Pershendetje te gjithe frekuentuesve te forumit. Vitit i Ri qe sapo ka filluar le te sjelle ne jetet tuaja shendet gezim dhe lumturi.

  akrepi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 8
  Mosha : 45
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Agjent sigurimesh
  Pikėt : 24
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/01/2015
  Hobi : Udhetimet

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga akrepi prej Thu 15 Jan 2015, 03:06

  Pershendetje kushn eshte on line
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6033
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12863
  Vlersuar : 171
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Tue 03 Feb 2015, 05:52

  Pershendetje dhe uroj te kaloni nje mbremje sa me te bukur.


  ________________________________
  avatar
  barbi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 24
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2015

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga barbi prej Fri 29 May 2015, 06:36

  Mirembrema te gjithve
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6033
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12863
  Vlersuar : 171
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Thu 11 Jun 2015, 07:38

  Pershendetje dhe mirembrema kush eshte ne linje tani.


  ________________________________

  Sponsored content

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 20 Feb 2018, 06:28