Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Share
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 26
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga iliriana prej Sun 27 Mar 2011, 15:56

  pershendetje ju qe jeni ktu dhe qe do vini pas


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga megan prej Mon 28 Mar 2011, 17:58

  Pershendetje te gjitheve qe do jeni me vone online......uroj te kaloni nje dite sa me te bukur..... bouquet
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 26
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga iliriana prej Tue 29 Mar 2011, 15:09

  pershendetje per gjithe qe do vine pase dhe qe jane On


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 41
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga kushtrim prej Wed 30 Mar 2011, 01:50

  pershendetje saimiri
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 41
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga kushtrim prej Fri 01 Apr 2011, 00:23

  pershendetje i nderuar saimiri
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Fri 01 Apr 2011, 00:26

  Pershendetje mik dhe mire se vjen.


  ________________________________
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 41
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga kushtrim prej Fri 01 Apr 2011, 00:31

  mir se te gjeta i nderuar
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Fri 01 Apr 2011, 00:33

  Shpresoj qe te jesh mire me shendet dhe cdo aspekt tjeter te jetes, dhe uroj qe te miren ta degjofsha kurdoher ne jete.


  ________________________________
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 41
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga kushtrim prej Fri 01 Apr 2011, 00:44

  flm i nderuar ashtu dhe ty te deshiroj te gjitha tmirat ne jet
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Klea@Love prej Fri 01 Apr 2011, 10:32

  Pershendetje Forumi
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga megan prej Tue 19 Apr 2011, 02:41

  Pershendetje Saimir.Shpresoj qe te jesh mire Very Happy
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 41
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga kushtrim prej Mon 30 May 2011, 09:29

  mroma saimiri si je i nderuar
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 31 May 2011, 09:30

  Pershendetje te gjithve
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Wed 01 Jun 2011, 01:37

  Gjithashtu pershendetje edhe nga ana ime per te gjithe.


  ________________________________
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Mon 22 Aug 2011, 23:40

  Pershendetje Ema.

  Uroj qe te jesh duke kaluar nje dite te bukur sot.


  ________________________________
  binak llullaku
  binak llullaku
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 48
  Vendndodhja : DIEST BELGJIK
  Profesioni : Shofer
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/03/2012
  Hobi : Shetitja neper vende ku flitet SHQIP.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga binak llullaku prej Sun 11 Mar 2012, 04:17

  sunny
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Mon 19 Mar 2012, 22:24

  Pershendetje dhe ju deshiroj nje jave sa me te mbare ne vazhdim.


  ________________________________
  Sebastjan
  Sebastjan
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Tiran
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/04/2012
  Hobi : Gjithcka

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Sebastjan prej Tue 08 May 2012, 06:27

  pershendetie ju on
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Tue 08 May 2012, 11:00

  Pershendetje edhe per ty Sebastjan dhe uroj qe te jesh mire me shendet dhe gjithcka tjeter ne jete.


  ________________________________
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Armanda prej Sat 12 May 2012, 01:46

  Mirdita juve ne linje dhe uroj qe te jeni duke kaluar nje mbasdite te kendshme.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Mon 11 Jun 2012, 20:24

  pershendes gjithe antaret e forumit
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Administratori prej Mon 11 Jun 2012, 23:03

  Pershendetje dhe mirdita kush te jete ne linje.


  ________________________________
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:46

  Une jam,,po te tjer nuk shof
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 20:51

  njeriu qė dėshiron tė rritet me urrejtje kurrė nuk do tė rritet si duhet, por do vdesė sė bashku me urrejtjen
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 20:52

  miqė tė mij filloni njė ditė filloni njė mėngjes me shumė aromė miqėsie dhe me pėshpėritje tė mėngjeseve tė purpurta ..

  Sponsored content

  Re: Pershendetje per ata anetare qe jane tani online

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 17 Feb 2019, 08:09