Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Share
  avatar
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 40
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga Paula prej Tue 17 Feb 2009, 00:14

  Si mendoni ju, te nderuar antare te forumit:
  -C'fare duhet te beje nje politikan shqiptar qe te rifitoje besimin dhe adhurimin ne zemrat e shqiptareve?!...

  Kalofshi mire.
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga Tigri prej Sun 15 Mar 2009, 01:07

  Pike se pari duhet te heqe dore nga premtimet e kota dhe te papermbajtura dhe te mundohet te realizoje premtimet qe deri me sot i ka dhene ketij populli, nga i cili eshte votuar...


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  avatar
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Re: Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga Florida prej Sat 22 Aug 2009, 01:42

  Tigri shkruajti:Pike se pari duhet te heqe dore nga premtimet e kota dhe te papermbajtura dhe te mundohet te realizoje premtimet qe deri me sot i ka dhene ketij populli, nga i cili eshte votuar...

  jam plotesisht dakord me Tigrin.


  ________________________________

  Sponsored content

  Re: Cfare duhet te beje nje politikan Shqiptar qe te adhurohet nga Shqiptaret?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 20 Feb 2018, 04:44