Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kolazh Popullor Live 2 nga Artjola Toska (22MB)

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kolazh Popullor Live 2 nga Artjola Toska (22MB)

  Mesazh nga Administratori prej Tue 10 Feb 2009, 02:21

  Kolazh Popullor Live 2 nga Artjola Toska

  Eshte nje kolazh shume i mire popullor nga Artjola Toska ne koncert Live.

  Shkarkojeni Ketu (22MB - 16 minuta)

  Degjim te kendshem


  ________________________________
  avatar
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Re: Kolazh Popullor Live 2 nga Artjola Toska (22MB)

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Mar 2009, 00:58

  Urime per kolazhin e mesiperm Saimir.
  Ishte me te vertete shume i bukur, ndaj e mertin nje falenderim.

  Kalofsh mire.


  ________________________________
  avatar
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 28
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Re: Kolazh Popullor Live 2 nga Artjola Toska (22MB)

  Mesazh nga Studentja prej Sun 23 Aug 2009, 06:36

  Faleminderit shume Saimir, per vendosjen e ketij kolazhi kaq te bukur ketu. Me pelqeu shume dhe shpresoj qe te na sjellesh edhe te tjera kolazhe te tilla.
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Kolazh Popullor Live 2 nga Artjola Toska (22MB)

  Mesazh nga Administratori prej Fri 19 Nov 2010, 11:24  ________________________________

  Sponsored content

  Re: Kolazh Popullor Live 2 nga Artjola Toska (22MB)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 14 Dec 2018, 18:21