Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kolazh Popullore Live nga Artjola Toska (shume i mire)

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kolazh Popullore Live nga Artjola Toska (shume i mire)

  Mesazh nga Administratori prej Wed 21 Jan 2009, 03:06

  Ky eshte nje Kolazh Popullor nga Artjola Toska Live, dhe eshte shume i bukur.

  Shpresoj tju pelqeje...

  Shkarkojeni Ketu (7.3 MB)


  ________________________________
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Kolazh Popullore Live nga Artjola Toska (shume i mire)

  Mesazh nga Tigri prej Thu 22 Jan 2009, 01:12

  Amon ore si i qan kto kenget popullore kjo Artjola mor amon, dhe sidomos kur i ka kolazhe te ketilla me pelqen shume.

  Faleminderit Saimir per kolazhin e bukur popullor.

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  avatar
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 33
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Re: Kolazh Popullore Live nga Artjola Toska (shume i mire)

  Mesazh nga Anisa prej Mon 26 Jan 2009, 13:11

  Rrofsh o Saimir per kete kolazh te bukur popullor qe ke ndare me ne.


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...

  Sponsored content

  Re: Kolazh Popullore Live nga Artjola Toska (shume i mire)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 14 Dec 2018, 18:11