Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Share
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga Tigri prej Sat 17 Jan 2009, 01:45

  Pershendetje

  Po hapi kete teme, thjeshte per te mesuar se sa gjumashe jeni.

  Une per vete nuk fle me shume se 7 ore ne nate, por ka raste qe kaloj edhe me 2 - 3 ore.

  Po ju sa ore gjume beni?
  avatar
  astrit hysa
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 38
  Vendndodhja : new york
  Profesioni : oficer
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/01/2009
  Humor : humor

  Re: Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga astrit hysa prej Sun 18 Jan 2009, 20:24

  Tigri shkruajti:Pershendetje

  Po hapi kete teme, thjeshte per te mesuar se sa gjumashe jeni.

  Une per vete nuk fle me shume se 7 ore ne nate, por ka raste qe kaloj edhe me 2 - 3 ore.

  Po ju sa ore gjume beni?
  7
  avatar
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 41
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Re: Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga Paula prej Tue 27 Jan 2009, 09:45

  8 ore
  avatar
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Re: Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga Daniela prej Sat 14 Feb 2009, 23:22

  Normalishte 8 - 9 ore, por ka raste kur mbetem edhe vetem me 5 - 6 ore...


  ________________________________
  avatar
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Re: Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 16 Mar 2009, 05:34

  7 deri ne 8 ore normalishte
  avatar
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 40
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Re: Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga fabian prej Wed 31 Mar 2010, 08:16

  Pak a shume 6 ore
  avatar
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 30
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Re: Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:47

  6 deri ne 7 ore maksimumi
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:39

  Normalej 8 ore rregullisht.

  Sponsored content

  Re: Mesa tarishte, sa ore gjume beni ne nje nate?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 23 Apr 2018, 12:43