Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 08 Mar 2008, 02:59


  -Grate bejne muhabet e burrat punojne...


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 13 Mar 2008, 03:34

  Hahahahahahaahahaha...

  Jam shkrire duke qeshur me keto fjale te urta.
  Shume bukur i'a keni nisur, urime, urime.


  Ja po i postoj edhe une disa te castit...


  -Ata qe martohen heret dhe ata qe ngrihen heret kane lene lesht per gjume...


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 13 Mar 2008, 03:35

  -Parlamentaret le te lehin, qente ecin perpara...


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 13 Mar 2008, 03:36

  -Ai qe te rreh, me siguri qe eshte me i forte se ti...


  ________________________________
  avatar
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Desperado prej Fri 14 Mar 2008, 00:15

  Urime, urime per temen.
  Modifikime me te vertete shume te bukura keto qe paskeni bere.

  Gjithe te mirat nga une.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 17 Mar 2008, 02:00

  -Faji eshte per budallenjte, ndaj asnjeri nuk e merr persiper...


  ________________________________
  avatar
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Odeta prej Thu 10 Apr 2008, 09:52

  Bukur, bukur ia keni nisur...
  Komplimentet e mia...

  Po e them edhe une nje:

  -Jeto sikur te jetosh gjithmone, puno sikur te vdesesh neser...


  ________________________________
  avatar
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Daniela prej Tue 22 Apr 2008, 00:20

  Po nga i gjeni mor aman keto lloj modifikimesh se me shkrite se qeshuri?!...

  Nejse ne te vertete ishin shume te bukura per nga ana se si i keni perpunuar.

  Ju uroj pune te mbare ne vazhdim.
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 30 May 2008, 02:28

  Ja edhe nje tjeter nga une:

  - Kushe nget shpejt gjen belane, por kush nget ngadale e gjen belaja...


  ________________________________
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 30 May 2008, 02:29

  - Trimi i mirė ta ēan ballin!...


  ________________________________
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 30 May 2008, 02:30

  - Mos i shiko gunėn, shikoji kuletėn!...


  ________________________________
  avatar
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga fjolla-1 prej Sun 08 Jun 2008, 01:04

  Pershendetje
  Urime per keto modifikime.Shume te mira.

  Ja edhe une nje qe e kam degjuar.Sigurisht te modifikuar.
  -Benz , red bull e femer
  avatar
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga fjolla-1 prej Sun 08 Jun 2008, 01:17

  Ja edhe disa te tjera

  -Shoku i mirė njihet nga lekėt!
  -Guri i rėndė ėshtė pėr themele!
  -Ku tė duket balta mė e ėmbėl se mjalta! Nė ēmendinė!
  avatar
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 05 Jan 2009, 13:14

  Hahaahahhahahahaha.
  Te bukura keto modifikimet.

  Ja po i them edhe une disa te castit:

  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, ama kush gjen nje thesar nuk i'a ndjen fare per mikun...

  -Bashkimi ben fuqine dhe fuqija ben hatane...

  -Qaj hallet e komshiut, sepse hallet e tua medoemos qe i qan komshiu...

  -Gerrmo Tare gerrmo, se nje kokerr m**i do te gjesh...


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  avatar
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 31
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga adela prej Thu 23 Apr 2009, 23:54

  Komplimente per modifikimet dhe sarkazmat e lehta qe keni perdorur ne keto fjale te urta.
  avatar
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 34
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Matilda prej Thu 27 Aug 2009, 00:09

  Kodi:
  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, ama kush gjen nje thesar nuk i'a ndjen fare per mikun...

  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, por kush gjen nje thesar mund te gjeje me qindra miq...
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 10 Nov 2009, 00:37

  Matilda shkruajti:
  Kodi:
  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, ama kush gjen nje thesar nuk i'a ndjen fare per mikun...

  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, por kush gjen nje thesar mund te gjeje me qindra miq...

  Shume bukur.


  ________________________________
  avatar
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:02

  -Qengji i bute pin dy nena, por ju se dini kete te rene, qe pin kopili tere kopene...


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  avatar
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 41
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 02:02

  shpirti_omel shkruajti:-Qengji i bute pin dy nena, por ju se dini kete te rene, qe pin kopili tere kopene...

  hahahahahahaaaaa. po nga po gjen keto aforizma more shpirti_omel?! gjithsesi urime se qenkan shume te bukura.
  avatar
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 30
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:41

  shpirti_omel shkruajti:-Qengji i bute pin dy nena, por ju se dini kete te rene, qe pin kopili tere kopene...

  Shume e qelluar kjo batuta.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  avatar
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 34
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:39

  Shume shume bukur, vetem vazhdoni.
  avatar
  bona ēupi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 35
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/05/2010

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga bona ēupi prej Sun 02 May 2010, 20:55

  Saimiri shkruajti:Ta duam atdhenė, si pleqtė pensionin dhe kafenė...
  shumė bukur,mė pėlqen modifikimi i thėnies
  avatar
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Odeta prej Mon 10 May 2010, 20:57

  Thone qe dardha e ka bishtin prapa, a thua valle se frutat e tjera e kane para...


  ________________________________
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Tigri prej Fri 21 May 2010, 23:08

  Origjinali:
  -Ē'ke nė xhep tė marin hop, ē'ke nė tru s'ta marrin dot...

  E Perpunuar:
  -C'ke ne xhep jua jep vete, c'ke ne tru t'a marrin me dru...


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 00:56

  Kush e ka gruan punetore, han e pin, e ben qejf pa punuar fare...


  ________________________________

  Sponsored content

  Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 24 May 2018, 04:02