Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Share

  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 220
  Mosha: 31
  Vendndodhja: Ne planetin Toke
  Profesioni: Student akoma
  Pikėt: 343
  Vlersuar: 8
  Data e Regjistrimit: 14/11/2008
  Humor: Me pelqen

  Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 05 Jan 2009, 12:53

  Ne kete teme qe po nis, do te luajme nje loje me gjetjen e titujve te filmave.
  Mbase gjithsejcili nga do e kete lozur kete loje ne bankat e shkolles, ose ende e loz.

  Rregullat e lojes jane keto:
  Dikush do te jape nje titull Filmi, por jo te plote, (p.sh; keshtu, Skenderbeu - S_ _n_ _r_ _ _) pra nuk duhet qe te jape titullin e plote te filmit. Ndersa pasuesve te tjere do j'u duhet qe ta gjejne te plote kete titullin e filmit te dhene.

  Shpresoj qe te me keni kuptuar qarte, pasi nuk eshte ndonje loje shume e veshtire.

  Shpresoj qe te argetoheni ndopak.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 220
  Mosha: 31
  Vendndodhja: Ne planetin Toke
  Profesioni: Student akoma
  Pikėt: 343
  Vlersuar: 8
  Data e Regjistrimit: 14/11/2008
  Humor: Me pelqen

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 05 Jan 2009, 12:55

  Ja po e nis une i pari me nje titull filmi shqiptar.

  T_ _ _t m_ _ _u_ _

  Hajdeni tani dhe gjejeni titullin e plote te filmit?


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Gemini
  Numri i Postimeve: 1400
  Mosha: 29
  Vendlidja: Nė Maternitet...
  Vendndodhja: Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni: Time Killer
  Pikėt: 1955
  Vlersuar: 42
  Data e Regjistrimit: 15/01/2008
  Hobi: Jeta e natės...
  Humor: Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface prej Mon 05 Jan 2009, 23:46

  Pershendetje dhe urime per temen ne radhe te pare.

  Eshte e vertete qe kete loje e loznim shume here neper bankat e shkolles me shoket dhe shoqet e klases, kur ishim ndonje ore mesimi bosh, se nuk kishte ardhur profesori.


  Ndersa per ate titullin e filmit me lart, une mendoj se behet fjale per filmin:
  - Telat Mbi Guna


  ________________________________

  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Gemini
  Numri i Postimeve: 1400
  Mosha: 29
  Vendlidja: Nė Maternitet...
  Vendndodhja: Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni: Time Killer
  Pikėt: 1955
  Vlersuar: 42
  Data e Regjistrimit: 15/01/2008
  Hobi: Jeta e natės...
  Humor: Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface prej Mon 05 Jan 2009, 23:47

  Gjejeni kete tani:

  _ _ b _ _ i _


  ________________________________

  oarian
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Cancer
  Numri i Postimeve: 10
  Mosha: 34
  Vendndodhja: london
  Profesioni: shume profesione asnji dipllome
  Pikėt: 5
  Vlersuar: 0
  Data e Regjistrimit: 23/08/2008
  Humor: humoristat shkodran

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga oarian prej Tue 06 Jan 2009, 01:21

  Scarface shkruajti:Gjejeni kete tani:

  _ _ b _ _ i _
  debatik

  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Gemini
  Numri i Postimeve: 1400
  Mosha: 29
  Vendlidja: Nė Maternitet...
  Vendndodhja: Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni: Time Killer
  Pikėt: 1955
  Vlersuar: 42
  Data e Regjistrimit: 15/01/2008
  Hobi: Jeta e natės...
  Humor: Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface prej Thu 08 Jan 2009, 02:47

  Urime oarian, me te paren e gjete.

  Gjejeni kete atehere:

  N_ _ _o_ _ - i - _ _ t_


  ________________________________

  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Cancer
  Numri i Postimeve: 752
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ne zemer te xhungles
  Profesioni: sekret
  Pikėt: 302
  Vlersuar: 9
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: tere diten

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Tigri prej Fri 09 Jan 2009, 02:37

  Scarface shkruajti:Urime oarian, me te paren e gjete.

  Gjejeni kete atehere:

  N_ _ _o_ _ - i - _ _ t_

  Nentori i Dyte

  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Cancer
  Numri i Postimeve: 752
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ne zemer te xhungles
  Profesioni: sekret
  Pikėt: 302
  Vlersuar: 9
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: tere diten

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Tigri prej Fri 09 Jan 2009, 02:39

  Po kete kush e gjen?

  _ _ e _ _ a K _ _ _ _

  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aries
  Numri i Postimeve: 345
  Mosha: 30
  Vendndodhja: Ne zemren e njeres...
  Profesioni: Enderrimtar
  Pikėt: 221
  Vlersuar: 7
  Data e Regjistrimit: 10/03/2008
  Humor: Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Desperado prej Sun 11 Jan 2009, 02:37

  Tigri shkruajti:Po kete kush e gjen?

  _ _ e _ _ a K _ _ _ _

  Vdekja Kalit


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...

  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aries
  Numri i Postimeve: 345
  Mosha: 30
  Vendndodhja: Ne zemren e njeres...
  Profesioni: Enderrimtar
  Pikėt: 221
  Vlersuar: 7
  Data e Regjistrimit: 10/03/2008
  Humor: Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Desperado prej Sun 11 Jan 2009, 02:39

  gjeni kete tani

  _ _ o _ _ n _ _


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...

  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Gemini
  Numri i Postimeve: 1400
  Mosha: 29
  Vendlidja: Nė Maternitet...
  Vendndodhja: Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni: Time Killer
  Pikėt: 1955
  Vlersuar: 42
  Data e Regjistrimit: 15/01/2008
  Hobi: Jeta e natės...
  Humor: Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface prej Fri 16 Jan 2009, 03:50

  Desperado shkruajti:gjeni kete tani

  _ _ o _ _ n _ _

  Mos eshte gje filmi: Slloganet


  ________________________________

  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Gemini
  Numri i Postimeve: 1400
  Mosha: 29
  Vendlidja: Nė Maternitet...
  Vendndodhja: Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni: Time Killer
  Pikėt: 1955
  Vlersuar: 42
  Data e Regjistrimit: 15/01/2008
  Hobi: Jeta e natės...
  Humor: Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface prej Fri 16 Jan 2009, 03:53

  Gjejeni ket?

  Kodi:
  _ _ _ e    p_ _    b _ _ _


  ________________________________

  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Cancer
  Numri i Postimeve: 752
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ne zemer te xhungles
  Profesioni: sekret
  Pikėt: 302
  Vlersuar: 9
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: tere diten

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Tigri prej Sat 17 Jan 2009, 01:47

  Eshte filmi, Balle per balle

  Po kete?


  _ _ l _ r _

  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 220
  Mosha: 31
  Vendndodhja: Ne planetin Toke
  Profesioni: Student akoma
  Pikėt: 343
  Vlersuar: 8
  Data e Regjistrimit: 14/11/2008
  Humor: Me pelqen

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 25 Jan 2009, 01:20

  Tigri shkruajti:Eshte filmi, Balle per balle

  Po kete?


  _ _ l _ r _

  Bolero

  Po kete:
  _ _ _ f _ _ t _


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Pisces
  Numri i Postimeve: 291
  Mosha: 31
  Vendndodhja: Ne shtepi
  Profesioni: Shitese
  Pikėt: 146
  Vlersuar: 15
  Data e Regjistrimit: 29/05/2008
  Humor: Fiks Fare

  Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga SyKaltra prej Fri 30 Jan 2009, 02:29

  Behet fjale per komedine Prefekti.


  ________________________________

   Ora ėshtė Thu 11 Feb 2016, 08:50