Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Share
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Mesazh nga Tigri prej Sun 21 Dec 2008, 13:25

  Pershendetje.
  Kete teme po i'a kushtoj Figurave te njohura pergjate Historise se Kombit Shqiptar nder shekuj te shkuar.
  Pra kentu do te keni mundesine te shihni dhe te postoni fotografite e atyre personave qe kane qene me emer dhe qe ende perkujtohen dhe do te kujtohen nga c'do njeri qe e ndjen veten Shqiptar te vertete.
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Mesazh nga Tigri prej Sun 21 Dec 2008, 13:31

  Po e nis me nje portret te heroit tone kombetar, Gjergj Kastriotit (Skenderbeut), pikturuar nga Ndue Gjela.


  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Mesazh nga Scarface prej Mon 29 Dec 2008, 11:26  ________________________________

  Sponsored content

  Re: Figura te njohura te Historise se Kombit Shqiptar.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 23 Apr 2018, 12:48