Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A u besoni ėndėrrave qė shihni?

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A u besoni ėndėrrave qė shihni?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 19 Aug 2007, 00:02

  Sikurse thonė, ėndėrrat pasqyrojnė diēka qė na ndodh gjatė ditės ose diēka pėr tė cilėn mendon vazhdimishtė..


  Pėr sa ju pėrket juve personalishtė:
  A i besoni ėndėrrat dhe a j'u dalin ėndėrrat tė vėrteta?!

  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: A u besoni ėndėrrave qė shihni?

  Mesazh nga Administratori prej Sun 19 Aug 2007, 00:09

  Unė pėr veten time, shoh shume ėndėrra dhe t'ju them te drejtėn kurrė nuk i'u besoj...
  Njėherė mė dalin te njėjta sikur i shoh e dhjetė herė tė kundėrta!

  Gjithė tė mirat...


  ________________________________
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 60
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Re: A u besoni ėndėrrave qė shihni?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 01 Sep 2007, 06:30

  Besimi ne endrra,mua me duket prapambeturi,por nuke di,dikush qe eshte i perqendruar neto,ndoshta i dalin te verteta.MEGJITHATE NUK PERZIHEM NE PUNE TE HUAJA;PORVETNUKI BESOJ ENDERRES;AS FATIT;AS HOROSKOPIT:
  I besoj shendetit dhe punes.
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: A u besoni ėndėrrave qė shihni?

  Mesazh nga Administratori prej Sat 01 Sep 2007, 07:08

  Mjaft mire...

  Te njejten gje mendoj edhe une personalishte.


  Gjithe te mirat...


  ________________________________
  avatar
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Re: A u besoni ėndėrrave qė shihni?

  Mesazh nga fjolla-1 prej Thu 19 Jun 2008, 18:21

  Pershendetje.
  Une nuk u besoj aspak enderrave.Ato nuk shprehin asgje.Te vjeterit thone se gjerat qe bene gjate dites te pasqyrohen ne enderr por une nuk besoj ne enderra.


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.

  Sponsored content

  Re: A u besoni ėndėrrave qė shihni?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 19 Oct 2018, 06:02