Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Share
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 03:54

  Nje dite Shoku Enver u merzit shume dhe ata humoristat e vet nuk po e benin me per te qeshur. I thoti njeri nga keshilltaret te therasin nje humorist nga Shkodra. "Mir, thire" thote Enveri. Vjen humoristi dhe futet te dhoma Enverit, po u habit nga tapeti me lule se qe shume i bukur. E shef Enveri dhe i thote:
  - Te pelqen tapeti ? Ashtu do e bejm edhe ne Shqiperine me lule....
  Ja pret Shkodrani duke qeshur:
  - Kam ardh un ketu qe te me besh ti per te qeshur apo une te te bej ty.


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 03:55

  Njė vajze e bukur bėn autostop.
  Ndalon njė Prift edhe e merr.
  Pas 4 km prifti i ve doren tek kemba vajzes edhe vajza i thote: Prift Doreshkrimi i IV i Ianit ?!!
  Pas 4 Km prape prifti ve doren edhe vajza prape: Prift doreshkrimi i IV i Ianit ?!!
  Zbret vajza pas disa minutash edhe e pershendet priftin .Prifti vete direkt ne shpi edhe lexon biblen Doreshkrimi i IV i Ianit:
  Djalosh, Je Ne Rrugen E Mire


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 03:59

  Ishin njehere tre kryebashkiak, i Berlinit, i Parisit, dhe ai Shqiptari.
  Per nje dyjavsh me pushime vendosen te vizitonin shtepite e njeritjetrit. Ne fillim vajten tek Gjermani i cili i priti mjaft mire ne nje vile luksoze, dhe miqt e pyeten sa pare te paguajne ty qe ke ber gjith kete vile.
  U pergjigjet Gjermani: -e shikoni ate uren atje ka tre kembe duhet te kishte kater.
  Po ku eshte tjetra e e pyesin miqt.
  -Ja pra shpia ja kthen Gjermani.
  Mbas ca ditesh shkojne te francezi edhe ky po me shpi dy kateshe akoma me lluksoze se e Gjermanit.
  E pyesin miqt po ti si e bere kete vilen?
  Ai u pergjigjet: - e shikoni ate uren atje duhet te kishte kater kembe, ka vetem dy.
  Ne fund shkojn te Shqiptari me vile 4 kateshe me pishin hight class
  i thon miqt po ti si e ke bere kete vile?
  Ai jua kthen: -e shikoni ate uren atje?
  Aty ska ure i thone ata
  Shqiptari: - Po, po te kishte ure s'do kisha shtepi une!!!


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 12:26

  Nje grup policesh prej 5 vetash, ndalojne ne nje rrugice nja 3 prostituta, jo per ndonje gje te jashteligjshme, se nuk iu hante shume policeve per ate problem, por thjeshte per tu defryer me prostitutat.
  3 prej policeve po qendronin perballe me prostitutat, ndersa 2 te tjeteret, po qendronin prapa prostitutave...
  Pas shume qefyresh qe bene te dyja palet, nje polic qe gjendej perballe prostitutave, i pyet keto te fundit, se sa e kishin pazarin per ta bere njehere me ta?
  -Prostitutat i'u pergjigjen: 30 mije lek perpara, dhe 50 mije lek prapa...
  Ne kete moment flasin njezeri dy policet qe ndodheshin prapa prostitutave:
  -Policet: Perse me shtrenjte per ne prapa?!...


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 12:28

  Polici i thote djalit te vet:
  - Shiko bir, mendoj se nuk eshte mire te fillosh duhanin ne klase te peste!
  - Po baba, por ama me duket se ti me ke thene qe e ke nisur vet ne klase te trete!
  - E vertete - thote polici - por ama atehere kam qene 17 vjec.


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 12:30

  Dy police e takojne papen ne rruge. Ai kishte lenduar koken keq. E pyeten c'kishte. Papa u tha:
  - Kam lenduar koken ke bojleri!
  Vazhduan policet rrugen, dhe e pyet njeri tjetrin:
  - C'eshte ai bojleri ku papa kishte vrare koken?
  Tjetri ia ktheu:
  - C'me pyet mua. Une jam musliman. Nuk shkoj ne kishe.


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 12:31

  Dy police prane nje humnere:

  I pari thote: - E di qe njehere nje grua vrau veten duke u hedhur ne kete humnere?
  I dyti: - Nga deshperimi?
  I pari: - Jo re, nga Vlora.


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 12:33

  Polici dhe berberi...

  Shkon nje polic te nje berber per tu qethur dhe ulet ne karrige. Berberi per miresjellje gjate te qethures e pyet: - Ku jeni me sherbim? - Roje banke i thote polici. Pas pak castesh polici i kthen miresjelljen berberit duke e pyetur :
  -Po ti ku punon??
  -KEPUCAR i thot berberi!!


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 12:34

  Nje polic i ri ne moshe, sapo ka kryer Akademine, del ne rruge ne diten e tij te pare te punes.
  E pyet nje plak ne rruge:
  - E di ku ndodhet rruga Bajram Curri?!
  - E di - tha polici - me bej ndonje pyetje me te veshtire.


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 12:34

  Nje polic kishte blere nje ore elektronike. Ai po vraponte dhe nje plake e pyeti:
  Sa eshte ora more bir?
  Ai i pergjigjet:
  Tetembedhjete pjestuar pesembedhjete (18 : 15), llogarite beji vete se jam me nxitim.


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 30 Oct 2008, 12:35

  Dy police bisedonin, shefi i degjonte:

  - Ke degjuar qe ne Korrik do bjere bore?
  - Jo mer - ia ktheu ai i dyti - ne korrik temperatura do jete 50 grade celsius.
  Nderhyri shefi: Yyyyy mamane, kush do e pastroje boren ne ate temperature mer aman???


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 07 Nov 2008, 03:39

  Nje grua e moshuar kishte 50-vjetorin keshtu qe vendosi te bente nje operacion plastik per fytyren qe te ndihej me mire. Shkoi ne spital, pagoi 20 milion leke dhe tani ndihej shume e kenaqur me veten.
  Pas operacionit shkon ne supermarket dhe kur eshte duke paguar pyet shitesen:
  - Sa vjec mendon se jam ?
  - 35 - i thote shitesja.
  - Jam 50 vjec - i thote e kenaqur gruaja dhe me pas shkon ne farmaci per te blere ilace. Dhe aty pyet shitesin:
  - Sa vjec mendon se jam ?
  - 31 - i thote shitesi.
  - Gabim, jam 50, por faleminderit - i thote gruaja dhe shkon te dyqani bukes. Dhe aty pyet shitesen:
  - Sa vjec mendon se jam ?
  - 29 - i thote shitesja.
  - Jam 50 vjec - i thote shume e kenaqur gruaja dhe shkon ne stacionin e autobusit. Duke pritur ngjitur kishte nje plak rreth 70 vjec. E pyet dhe plakun:
  - Sa vjec mendon se jam ?
  - Mund te ta them ekzakt por duhet te kontrolloj nga gjoksi - ja kthen plaku.
  Gruaja habitet po nuk reziston dot dhe i thote qe eshte dakort, dhe ngre bluzen. Plaku fut duart nen bluze fillon i kap gjokset, ja ferkon i rrutullon dhe i thote:
  - Je 50 vjec.
  - Si e gjete ? - e pyet e habitur gruaja.
  - Isha ne rradhe pas teje te dyqani bukes.


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 07 Nov 2008, 03:41

  Nje burr me nje majmun hyn ne nje bar. Burri porosit nje birre, ndersa majmuni fillon te hidhet verdalle, kap ca ullinj i ha, kap ca limona i ha, pastaj kercen te tavolinat e bilardos dhe gelltit nje gur bilardoje. Bartenderi i habitur i thot te zotit:
  - E pe ca beri majmuni jo ?
  - Ca beri ? - e pyet i zoti
  - Hengri nje top bilardo te terin- ja kthen bartenderi.
  - Eshte e zakonshme, ha gjithmone cdo gje qe shef. Do paguaj un per demin qe beri - thote burri dhe largohet pasi paguan.
  Pas dy javesh i njejti person me majmunin kthehet perseri te bari dhe urdheron nje birre. Majmuni kercen mbi banak, kap nje qershi e fyt ne bythe e ncjerr dhe pastaj e ha. Bartenderi hap syte dhe i thote te zotit:
  - E pe ca beri majmuni ?
  - Ca beri ? - i thote i zoti.
  - E mori qershine, e futi njehere ne bythe dhe pastaj e hengri.
  - Oh esht normale - ja kthen i zoti- Akoma ha cdo gje qe shef, po qe nga ai topi bilardos, i mat njeher a do i dalin, pastaj i ha.


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 07 Nov 2008, 03:42

  Beni: O ma pse po kerceje lart e poshte dje naten ne stomakun e babit?
  Mami: Qe mos shendoshet babi, se po se bera i fryhet shum stomaku
  Beni: Aha kot e ke o ma
  Mami: Pse?
  Beni: Se komshija vjen cdo dite dhe e fryn prap nga pipthi


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 07 Nov 2008, 03:42

  Nje femije i vogel vjen nga shkolla dhe pyet babain
  - O ba dhegjova shoket qe flisnin per vaginen. Ca eshte vagina dhe si duket?
  - Perpara seksit duket si nje trendafil i bukur i pahapur - i thote babi.
  - Po pas seksit? - pyet femija.
  - A ke pare ndonjehere bulldog duke henger kos ?


  ________________________________
  avatar
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Odeta prej Fri 07 Nov 2008, 10:39

  Scarface shkruajti:Dy police bisedonin, shefi i degjonte:

  - Ke degjuar qe ne Korrik do bjere bore?
  - Jo mer - ia ktheu ai i dyti - ne korrik temperatura do jete 50 grade celsius.
  Nderhyri shefi: Yyyyy mamane, kush do e pastroje boren ne ate temperature mer aman???

  Uaaaaa sa kam qeshur me kete barsalete mor aman...

  Te lumte Scarface.


  ________________________________
  avatar
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Florida prej Sun 16 Nov 2008, 00:05

  Scarface shkruajti:Beni: O ma pse po kerceje lart e poshte dje naten ne stomakun e babit?
  Mami: Qe mos shendoshet babi, se po se bera i fryhet shum stomaku
  Beni: Aha kot e ke o ma
  Mami: Pse?
  Beni: Se komshija vjen cdo dite dhe e fryn prap nga pipthi

  Hahahahahahahaaaaaaa.

  Me shkrive se qeshuri me kete barcolete o Scarface.

  Urime dhe vetem vazhdo keshtu.


  ________________________________
  avatar
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Florida prej Sun 16 Nov 2008, 00:10

  Pyet mesuesja Benin:
  -Beni, sa bejne 8 x 2?
  -Beni > 21
  -Mesuesja > jo Beni me pak!
  -Beni > 20
  -Mesuesja > jo Beni, akoma me pak.
  -Beni > 16
  -Mesuesja > po, Beni po pse sma the me perpara.
  -Beni > po qe te beja pak pazar me ty...


  ________________________________
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Tigri prej Wed 03 Dec 2008, 03:04

  Dy burrave i kishin humbur grate dhe si per rastesi takohen gjate kerkimit dhe ja jep njeri :
  Cfare po kerkon tani kaq vone???
  Me ka humb gruaja...po ti?
  Ua dhe une gruan po kerkoj..Po gruaja jote si eshte ne paraqitje..?
  Kshu eshte shume e mire,e gjate,bjonde me fije ,sy jeshile me nje parakolp te madh ,prapakolp te papam...etj etj -filloi tia pershkruante gruan ..
  Ej po hajde ta kerkojme atehere ia pret tjetri...
  Po gruan tende?
  Vari trapin gruas time po hajde te kerkojme tenden...
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Tigri prej Wed 03 Dec 2008, 03:07

  Shkon nje cift me ble shpi ne fshat.Duke pa rotull shtepine shkojne ne oborr dhe mberrijne para kotecit te pulave qe gruaja kishte me teper qef dhe shofin gjelin qe i kish hyp nje pule siper.
  I thote gruaja te zotit qe shiste shpine:
  -E ben shpesh here gjeli ket pune?
  -Po i thote ky.
  -E po thoi burrit tim, ia kthen kjo.
  Ia kthen burri:-Zoteri por gjihtmone me pula te ndryshme e ben ky apo me te njejten pule?
  -Me te ndryshme, ia kthen tjetri.
  -E po thuaji gruas sime se sme nigjon ia kthen burri.
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Tigri prej Wed 03 Dec 2008, 03:08

  Nje dite nje goce shume mendjemadhe hyn ne nje bar dhe afrohet ke banaku.Aty hyn ne muabet me nje cun qe po pinte vetem dhe fillon ben muabet.Une thote dua nje cun qe te kete nje ferrari te parku jashte,te kete pare xhepi nja 3000 usd dhe ta kete "mikun"22 cm.E degjon ky cuni dhe ia kthen:-Degjo ti moj lllastice,urdhero celsat e ferrarit e ke te parku para deres se barit,ja dhe 3500 usd pare xhepi,por per ty moj shtrembesire sia vlen me e pre 5 cm ket "mikun".
  avatar
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Daniela prej Sun 07 Dec 2008, 01:13

  Urime te gjitheve per barcaletat e bukura qe paskeni sjelle ketu, dhe shpresoj qe ne vazhdim te sillni edhe te tjera te ketilla.

  Kalofshi mire.


  ________________________________
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Tigri prej Sun 21 Dec 2008, 00:25

  Nje .polic i cili ruante gjithmone cifte ke liqeni i fshehur pas ferrave degjon qe vajza pas nji zenke me te dashurin e saj nxehet keq e bertet:
  - Nuuuuuuuk duuuuaaaa te thash, un e pres dhe ja hedh macokutt e ty sta jap!
  Polici prapa ferres, fillon; -miauuuu...miauuuu....
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Tigri prej Sun 21 Dec 2008, 00:26

  GJINEKOLOGU

  Nje femer simpatike shkon te vizitohet te gjinekologu.Troket ne dere dhe brenda degjohet nje Hyr.Hyn vajza e re brenda.Aty nje burre me perparese te bardhe, me menge te perveshura, pinte nje cigare dhe qendronte me kurriz nga dera duke veshtruar faqen e murit.
  - Desha te vizitohem i thot vajza e re
  - Patjeter, i pergjigjet ky duke veshtruar faqen e murit.
  -Te zhvishem - e pyet vajza
  - Posi, thote ky
  - U zhvesha thote perseri vajza.
  Sa e sheh te zhveshur, i hidhet ne krevat.Mbaron pune, ngrihet, ndez nje cigare dhe kthehet pereseri nga faqja e murit duke e veshtruar.
  -Te vishem - i thote vajza
  - Posi - thote ky
  - Po cfare kisha doktor.
  - Po ku ta di une, une bojaxhi jam
  avatar
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Tigri prej Sun 21 Dec 2008, 00:29

  Arabi, Turku dhe Shqiptari po ziheshin per vendet e tyre se ku bente me nxehte.
  Arabi: -Ne arabi mjafton te hedhesh vezet ne asfalt dhe skuqen nga temp.
  Turku: -Ne Turqi pjeket buka ne diell.
  SHQIPJA: -Ne Shqiperi i japin pules akullore qe te mos beje veze te ziera...

  Sponsored content

  Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 26 Apr 2018, 20:34