Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Simbole te ndryshme qe nuk jane ne tastatur

  Share
  avatar
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Simbole te ndryshme qe nuk jane ne tastatur

  Mesazh nga fjolla-1 prej Wed 25 Jun 2008, 19:17

  Pershendetje.
  Ne kete teme ju do te mund t'i mesoni se si t'i shkruani simbolet e ndryshme qe nuk jane ne tastatur.

  Lexim te kendeshem.


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  avatar
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Re: Simbole te ndryshme qe nuk jane ne tastatur

  Mesazh nga fjolla-1 prej Wed 25 Jun 2008, 19:18

  Alt-0128 €
  Alt-0129 ?
  Alt-0130 ‚
  Alt-0131 ƒ

  Alt-0132 „
  Alt-0133 …
  Alt-0134 ?
  Alt-0135 ‡

  Alt-0136 ˆ
  Alt-0137 ‰
  Alt-0138 U
  Alt-0139 ‹

  Alt-0140 Œ
  Alt-0141 ?
  Alt-0142 ?
  Alt-0143 ?

  Alt-0144 ?
  Alt-0145 ‘
  Alt-0146 ’
  Alt-0147 "

  Alt-0148 "
  Alt-0149 •
  Alt-0150 –
  Alt-0151 —

  Alt-0152 ˜
  Alt-0153 ™
  Alt-0154 š
  Alt-0155 ›

  Alt-0156 œ
  Alt-0157 ?
  Alt-0158 ?
  Alt-0159 Ÿ

  Alt-0160
  Alt-0161 ”
  Alt-0162 ¢
  Alt-0163 £

  Alt-0164 ¤
  Alt-0165 „
  Alt-0166 ¦
  Alt-0167 §

  Alt-0168 Ø
  Alt-0169 ©
  Alt-0170 Ŗ
  Alt-0171 «

  Alt-0172 ¬
  Alt-0173
  Alt-0174 ®
  Alt-0175 Æ

  Alt-0176 °
  Alt-0177 ±
  Alt-0178 ²
  Alt-0179 ³

  Alt-0180 “
  Alt-0181 µ
  Alt-0182 ¶
  Alt-0183 ·

  Alt-0184 ø
  Alt-0185 ¹
  Alt-0186 ŗ
  Alt-0187 »

  Alt-0188 ¼
  Alt-0189 ½
  Alt-0190 ¾
  Alt-0191 æ

  Alt-0192 Ą
  Alt-0193 Į
  Alt-0194 Ā
  Alt-0195 Ć

  Alt-0196 Ä
  Alt-0197 Å
  Alt-0198 Ę
  Alt-0199 Ē

  Alt-0200 Č
  Alt-0201 É
  Alt-0202 Ź
  Alt-0203 Ė

  Alt-0204 Ģ
  Alt-0205 Ķ
  Alt-0206 Ī
  Alt-0207 Ļ

  Alt-0208 G
  Alt-0209 Ń
  Alt-0210 Ņ
  Alt-0211 Ó

  Alt-0212 Ō
  Alt-0213 Õ
  Alt-0214 Ö
  Alt-0215 ×

  Alt-0216 Ų
  Alt-0217 Ł
  Alt-0218 Ś
  Alt-0219 Ū

  Alt-0220 Ü
  Alt-0221 I
  Alt-0222 S
  Alt-0223 ß

  Alt-0224 ź
  Alt-0225 į
  Alt-0226 ā
  Alt-0227 ć

  Alt-0228 ä
  Alt-0229 å
  Alt-0230 ę
  Alt-0231 ē

  Alt-0232 č
  Alt-0233 é
  Alt-0234 ź
  Alt-0235 ė

  Alt-0236 ģ
  Alt-0237 ź
  Alt-0238 ī
  Alt-0239 ļ

  Alt-0240
  Alt-0241 ń
  Alt-0242 ņ
  Alt-0243 ó

  Alt-0244 ō
  Alt-0245 õ
  Alt-0246 ö
  Alt-0247 ÷

  Alt-0248 ų
  Alt-0249 ł
  Alt-0250 ś
  Alt-0251 ū

  Alt-0252 ü
  Alt-0253 i
  Alt-0254 s
  Alt-0255 ’


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 32
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Simbole te ndryshme qe nuk jane ne tastatur

  Mesazh nga Scarface prej Mon 27 Oct 2008, 05:08

  Pershendetje Fjolla-1.

  Urime per informacionet e dhena me lart, pasi jane shume interesante dhe shume praktike...

  Kalofsh mire.


  ________________________________

  Sponsored content

  Re: Simbole te ndryshme qe nuk jane ne tastatur

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 14 Dec 2018, 23:48