Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Fotografi nga Guri Bardhė

  Share
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 May 2012, 08:05

  Vende shum te bukura...per tu adimruar...knaqesh krejt atje...
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori prej Wed 30 May 2012, 23:48

  Eshte e vertete qe kenaqesh atje, qetesia, ajri dhe uji i paster te kenaqin shpirtin...


  ________________________________
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Jun 2012, 06:53

  epo nrm...aty gjen qetsin...knaqem sa her qe shkoj
  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Sep 2013, 23:04

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Sep 2013, 23:04

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Sep 2013, 23:04

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Sep 2013, 23:05

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Sep 2013, 23:05

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Sep 2013, 23:06

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Sep 2013, 23:07

  avatar
  Vizitor
  Vizitor

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Sep 2013, 23:08  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori prej Thu 13 Mar 2014, 04:35  ________________________________
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori prej Thu 13 Mar 2014, 04:41  ________________________________

  Sponsored content

  Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 16 Nov 2018, 03:21