Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Share
  avatar
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Mon 11 Jun 2012, 20:27

  Shume pershendetje per gjithe antaret e ketij forumi
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6033
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12863
  Vlersuar : 171
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori prej Mon 11 Jun 2012, 23:00

  Pershendetje per te gjithe dhe uroj qe te keni nisur nje jave sa me te mbare.


  ________________________________
  avatar
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:46

  Persh juvee qe jeni ne gjume
  avatar
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 40
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga kushtrim prej Mon 09 Jul 2012, 23:45

  pershendetje juve te gjithve ne forum
  avatar
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 32
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Vranakondi prej Mon 23 Jul 2012, 08:08

  Pershendetje Shqiptaria

  Sponsored content

  Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2018, 13:21