Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A i besoni Fatit ???!!!

  Share

  Sondazh

  A i besoni Fatit ?!

  [ 32 ]
  86% [86%] 
  [ 5 ]
  14% [14%] 

  Totali i votave: 37
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 28 Jan 2008, 01:15

  Pershendetje.

  Tema qe sapo kam hapur ka lidhje me Fatin e jetes se personit...

  Ndaj ketu do te diskutojme sebashku kete term; pra Fatin.
  J'u personalishte a i besoni Fatit apo jo?!

  Sinqerishte per te gjithe:
  Saimiri...


  ________________________________
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 31
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Scarface prej Tue 29 Jan 2008, 00:44

  Qe te jem i sinqerte, une personalishte i besoj fatit.
  Jo per ndonje gje tjeter, por per vete faktin pasi fati i njeriut eshte krijuar perpara se njeriu te vije ne jete...
  P.sh: Ne qofte se ne fatin tend eshte shkruar dicka, ajo gje do te ndodhe ne momentin e caktuar dhe pa me te voglin dyshim.
  Prandaj ti ndash besoj, ndash mos i beso fatit, ai eshte percaktuar njehere e perfundimishte dhe eshte i pandryshuar...


  Kalofshi mire...


  ________________________________
  avatar
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Wed 30 Jan 2008, 02:51

  Scarface shkruajti:Qe te jem i sinqerte, une personalishte i besoj fatit.
  Jo per ndonje gje tjeter, por per vete faktin pasi fati i njeriut eshte krijuar perpara se njeriu te vije ne jete...
  P.sh: Ne qofte se ne fatin tend eshte shkruar dicka, ajo gje do te ndodhe ne momentin e caktuar dhe pa me te voglin dyshim.
  Prandaj ti ndash besoj, ndash mos i beso fatit, ai eshte percaktuar njehere e perfundimishte dhe eshte i pandryshuar...


  Kalofshi mire...

  Ke te drejte Scarface.
  Pajtohem plotesishte me mendimin tend dhe nuk kam asgje per te shtuar me shume...

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...
  avatar
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Odeta prej Tue 19 Feb 2008, 02:06

  Fati eshte dicka, apo me mire nje pjese e jetes qe nuk mund te ndryshohet nga vete njeriu.

  Per te dhene pergjigjen time;
  I besoj fatit...


  Kalofshi mire dhe fat te mbare ne jete.


  ________________________________
  avatar
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Daniela prej Tue 22 Apr 2008, 00:33

  Edhe une i besoj fatit...
  avatar
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 32
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Wed 30 Apr 2008, 23:22

  Jo, une nuk i besoj aspak fatit.


  ________________________________
  avatar
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Mon 12 May 2008, 08:26

  Normalishte qe i besoj Fatit...
  avatar
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Florida prej Sat 14 Jun 2008, 00:45

  Deri diku edhe une i besoj fatit...


  ________________________________
  avatar
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga fjolla-1 prej Thu 19 Jun 2008, 03:37

  Pershendetje.
  Fati eshte i shkruar dhe cdo gje ndodh sipas tij.
  Ne pergjithesi une i besoj fatit dhe mbeshtetem plotesisht ne mendimin e dhene nga Scarfac.


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 59
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 23 Jul 2008, 09:33

  une personalisht nuk i besoj fatit.
  avatar
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 22 Sep 2008, 22:40

  Scarface shkruajti:Qe te jem i sinqerte, une personalishte i besoj fatit.
  Jo per ndonje gje tjeter, por per vete faktin pasi fati i njeriut eshte krijuar perpara se njeriu te vije ne jete...
  P.sh: Ne qofte se ne fatin tend eshte shkruar dicka, ajo gje do te ndodhe ne momentin e caktuar dhe pa me te voglin dyshim.
  Prandaj ti ndash besoj, ndash mos i beso fatit, ai eshte percaktuar njehere e perfundimishte dhe eshte i pandryshuar...


  Kalofshi mire...

  Pershendetje te gjitheve dhe urime per temen.
  Persa i perket pergjigjes sime personale do te thoja se:
  Mbeshtetem plotesishte me mendimin e dhene nga Scarface, d.m.th. qe i besoj fatit...

  Ju uroj gjithe te mirat ne jete.
  avatar
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 27
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sun 06 Dec 2009, 06:22

  Po ashtu dhe un i besoj Fatit!
  avatar
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 40
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga fabian prej Fri 29 Jan 2010, 07:44

  Une do te thosha qe i besoj fatit ne momentet kur eshte per tu besuar, Por apsolutisht jo ne gjithshka
  avatar
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 37
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Fri 26 Feb 2010, 02:00

  fabian shkruajti:Une do te thosha qe i besoj fatit ne momentet kur eshte per tu besuar, Por apsolutisht jo ne gjithshka

  Jam plotesishte dakort me pergjigjen e Fabianit. Duhet ti besojme disi fatit por jo te kemi lidhur besimin vetem tek fati!
  Pasi nuk thone kot qe: Eshte njeriu ai qe ne te shumten e rasteve e percakton vete fatin e tij.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Armanda prej Wed 18 Jul 2012, 01:49

  Po i besoj disi, por njekohesisht nuk harroj as ate qe thuhet, se fatin ne disa raste e cakton apo me miire e shkruan vete njeriu.

  Sponsored content

  Re: A i besoni Fatit ???!!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 24 May 2018, 03:54