Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Te rinjet dhe mediat

  LindaMorina
  LindaMorina
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 30
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/08/2013

  Te rinjet dhe mediat Empty Te rinjet dhe mediat

  Mesazh nga LindaMorina prej Sat 24 Aug 2013, 05:51

  Cfare lloj mediash perdorni per informim? Sa e degjoni radion? Sa i besoni mediave dhe informatave te tyre? Pergjigjuni ne pyejte te ngjashme si keto ne anketen mbi te rinjet dhe mediat. Kjo ankete do te ju marre vetem 5 minuta te kohes suaj, dhe pergjigjet tuaja do te jene plotesisht anonime!

  Faleminderit paraprakisht per kohen tuaj!
  Linku per anketen: https://www.surveymonkey.com/s/kosovo-youth

   Ora ėshtė Thu 09 Apr 2020, 23:45