Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kėshilla pėr tė luftuar zbokthin.

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kėshilla pėr tė luftuar zbokthin.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 11 May 2012, 00:22

  Kėshilla pėr tė luftuar zbokthin.

  Mos e hidh shampon drejtpėrdrejtė tek flokėt, por hidheni nė pėllėmbėn
  e dorės pėrpara se tė lani flokėt.
  Kėshtu nuk acarohet tabani i flokėve.
  Pėrpiqu tė mos pėrdorėsh solucione qė pėrmbajnė alkool pėr flokėt pasi
  ai than lėkurėn.
  Pėrpiqu t’i shmangesh stresit dhe tė flesh gjumė tė rregullt, pasi pagjumėsia
  dhe stresi shtojnė zbokthin.
  Nė rastin kur zbokthi ėshtė nė sasi tė vogla, mund tė pėrdorni rregullisht
  njė shampo tė zakonshme kundėr zbokthit, sa herė qė lani flokėt.
  Kur zbokthi ėshtė nė sasi mesatare, duhet pėrdorur ēdo dy ditė njė shampo
  e veēantė qė pėrmban lėndė qė mbysin kėpurdhat.
  Kur zbokthi ėshtė nė sasi shqetėsuese, ėshtė nevoja e pėrdorimit tė njė
  mjeti efektiv siē janė shampoja “Fungoral” apo trajtuesi i zbokthit “Gentinor”.


  ________________________________

   Ora ėshtė Sat 22 Sep 2018, 04:37