Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Si tė heqni njollat e mbetura nė jakat e kėmishave?!

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si tė heqni njollat e mbetura nė jakat e kėmishave?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 10 May 2012, 10:29

  Si tė heqni njollat e mbetura nė jakat e kėmishave?!

  Mėnyra mė e mirė dhe mė e thjeshtė pėr tė hequr njollat
  e mbetura nėpėr jakat e kėmishave ėshtė: Qė pėrpara se
  t'i fusni kėmishat nė lavatriēe pėrt'i larė, fėrkojini mirė e
  mirė me sapun jakat e kėmishave dhe lėrini pėr njė kohė
  15-tė minutėshe, pastaj mundeni t'i fusni dhe t'i lani nė
  lavatriēe si normalishtė...


  ________________________________

   Ora ėshtė Sat 22 Sep 2018, 05:04