Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Erdha dhe une

  ELinda
  ELinda
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 33
  Pikėt : 38
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/03/2012

  Erdha dhe une Empty Erdha dhe une

  Mesazh nga ELinda prej Fri 23 Mar 2012, 23:13

  Pershendetje..mire se ju gjeta.

  Shpresoj te kaloj mire mes jush.

  Linda
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Erdha dhe une Empty Re: Erdha dhe une

  Mesazh nga Administratori prej Sat 24 Mar 2012, 21:46

  ELinda shkruajti:Pershendetje..mire se ju gjeta.

  Shpresoj te kaloj mire mes jush.

  Linda

  Pershendetje dhe mire se n'a erdhe Linda.
  Edhe une shpresoj qe t'ia kalosh sa me bukur ketu nen shoqerine tone dhe te forumit.

  Rrespekte.


  ________________________________
  Erdha dhe une Pictur10
  ELinda
  ELinda
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 33
  Pikėt : 38
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/03/2012

  Erdha dhe une Empty Re: Erdha dhe une

  Mesazh nga ELinda prej Sun 25 Mar 2012, 20:52

  Admin shkruajti:
  ELinda shkruajti:Pershendetje..mire se ju gjeta.

  Shpresoj te kaloj mire mes jush.

  Linda

  Pershendetje dhe mire se n'a erdhe Linda.
  Edhe une shpresoj qe t'ia kalosh sa me bukur ketu nen shoqerine tone dhe te forumit.

  Rrespekte.

  Faleminderit...gjithashtu respekte.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Erdha dhe une Empty Re: Erdha dhe une

  Mesazh nga Armanda prej Sat 07 Apr 2012, 01:20

  ELinda shkruajti:Pershendetje..mire se ju gjeta.

  Shpresoj te kaloj mire mes jush.

  Linda

  Pershendetje edhe nga une Lindq dhe mirse ke ardhur mes nesh.
  Uroj qe tja kalosh sa me bukur ketu me ne.

  ELinda
  ELinda
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 33
  Pikėt : 38
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/03/2012

  Erdha dhe une Empty Re: Erdha dhe une

  Mesazh nga ELinda prej Tue 10 Apr 2012, 06:55

  Faleminderit Armanda..Mire se ju gjeta.

  Sponsored content

  Erdha dhe une Empty Re: Erdha dhe une

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 22 Feb 2020, 17:34