Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6033
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12863
  Vlersuar : 171
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Administratori prej Tue 13 Dec 2011, 05:49

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim.
  Me kete lajmerim do te doja tju njoftoja te gjitheve se i kam hequr fare gradat e WebMasterit, Super Moderatorit dhe Moderatorit nga Forumi.
  Per arsye se nuk merrej kush shume me moderimet ne tema apo mesazhe neper forum, mendova qe ti heqja te gjitha dhe kete veti tashme e kane te gjithe ato antare qe jane pjese e njerit nga grupet e meposhtme:
  - Gurabardhs/e

  - Anėtar/e Nderi

  - Anėtar/e Veteran/e

  - Pena e Artė

  - Mik/eshe Forumi  Me rrespekt:

  Saimiri...


  ________________________________
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Armanda prej Fri 16 Dec 2011, 04:20

  Mire ke bere per mendimin tim, pasi duke i lene te drejten e moderimit ketyre gradave qe lartpermende, mundet qe gjithkush te doje te punoje me moderimet.
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 04 Jan 2012, 20:44

  poashtu e ēmoj kėtė gjė, dhe i lejmė tė lirė njerėzitė qė tė punojnė, pa pasur kondicionime pėr tė krijuar grada apo meritokraci ..kėtu janė tė gjithė miq dhe mikesha tė nderuara..
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Tue 20 Nov 2012, 19:55

  jam shumė i lumtur qė jam njė gurabardhės i kėtij forumi..edhe njė gur i vogėl, do mė kėnaqė nėse e hedh nė themelet formuese tė kėtij forumi gjithė pėrfshirės tė trevave shqiptare ..
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Tue 20 Nov 2012, 19:57

  duhet tė jemi tė lumtur qė ky forum na bashkon dhe na rrethon me gurė tė ēmuar tė fjalėve tė bukura ..
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 05 Dec 2012, 20:52

  [i]pėrshėndes tė gjithė gurabardhėsitė e mirė dhe tė zellshėm..
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Fri 08 Feb 2013, 21:51

  mirė keni bėrė qė gurabardhėsitė nuk kanė gradime tė larta shumė[...
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Fri 08 Feb 2013, 21:51

  ndoshta mė miėr kėshtu nuk janė krenarė por tregojnė modestinė e kulturėn e shprehjes
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 27 Mar 2013, 00:55

  uroj tė gjithė gurabardhėsitė tė kenė durimin emadh se pranvera do ofrohet sė shpejti dhe do gjejnė beharin e duhur dhe gėzimin jetėsor ...
  avatar
  raif kashtanjeva
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 328
  Mosha : 55
  Vendndodhja : diku nė shqipėrinė etnike
  Profesioni : shėrbyes pranė qeverisė komunale
  Pikėt : 982
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 13/01/2010
  Hobi : leximi i literaturės nacionale dhe tė huaj. sporti jo aq aktiv, enigmatika
  Humor : qesh e ngjesh dhe vica

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga raif kashtanjeva prej Wed 27 Mar 2013, 00:57

  unė uroj tė gjithė gurabardhėsitė tė jenė tė sinqertė dhe tė jenė shumė tė kujdesshėm ndaj miqėve ..

  Sponsored content

  Re: Lajmerim per te gjithe antaret e forumit.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2018, 13:19