Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

    Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

    Share
    avatar
    zogi
    Anėtar/e i/e thjeshtė
    Anėtar/e  i/e thjeshtė

    Gjinia : Female
    Shenja e Horoskopit : Scorpio
    Numri i Postimeve : 26
    Mosha : 49
    Pikėt : 82
    Vlersuar : 0
    Data e Regjistrimit : 12/11/2011

    Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

    Mesazh nga zogi prej Thu 24 Nov 2011, 07:27

    nuk e besoj se nė Rumani kėndohet po i njejti >>Himni>>Cfarė mendon?!
    avatar
    Armanda
    Anėtar/e Nderi
    Anėtar/e Nderi

    Gjinia : Female
    Shenja e Horoskopit : Libra
    Numri i Postimeve : 340
    Mosha : 27
    Vendndodhja : Tirane
    Profesioni : ?!
    Pikėt : 1042
    Vlersuar : 12
    Data e Regjistrimit : 14/03/2011
    Hobi : Muzika
    Humor : Here here

    Re: Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

    Mesazh nga Armanda prej Sat 05 May 2012, 02:00

    Sigurisht qe nuk mund te kendohet ky himn ne rumani, pasi ky eshte himni kombetar Shqiptar. Fakti se kompozimi i melodise muzikore qe ka himni jone, eshte bere nga nje rumun, nuk do te thote se kete himn ta kene edhe rumunet.
    avatar
    Horrja
    Anėtar/e i/e thjeshtė
    Anėtar/e  i/e thjeshtė

    Gjinia : Female
    Shenja e Horoskopit : Cancer
    Numri i Postimeve : 41
    Mosha : 25
    Pikėt : 123
    Vlersuar : 0
    Data e Regjistrimit : 20/10/2012

    Re: Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

    Mesazh nga Horrja prej Sun 21 Oct 2012, 03:07

    [b]E mesova nga kjo siper se nuk e kam ditur

    Sponsored content

    Re: Himni i Flamurit,kush e shkroi tekstin?

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė Mon 19 Mar 2018, 00:36