Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga Administratori prej Sun 21 Nov 2010, 01:07

  Ju personalisht, jeni nga ato tipa qe mundoheni t'i pershtatetni
  ambientit dhe rrethit shoqeror qe ju rrethon, apo beni te pamunduren,
  qe rrethi shoqeror tju peshtatet juve, ashtu sikurse jeni?!


  ________________________________
  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga megan prej Sat 19 Feb 2011, 23:59

  Jo une gjithmone i pershtatem ambientit dhe rrethit shoqerore.E ndoshta arma ime me e forte qe kam eshte qe jam e shoqerueshme dhe i pershtatem cdo moshe
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga tipi engjellor prej Thu 07 Jul 2011, 00:39

  i sinqert....i vendosur...realist.....dhe i shoqerueshem per shoqeri te mirfillt...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga Armanda prej Sat 12 May 2012, 02:18

  Mundohem me te gjitha forcat e mia qe ti pershtatem ambientit, pasi eshte e lehte te ndryshosh paksa vetveten, por shume e veshtire te ndryshosh disa njerez pernjehresh.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Mon 11 Jun 2012, 20:30

  Zakonisht beje ashtu siq m'a do qefi dhe deshira ime
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga alexandramalaj prej Mon 27 Aug 2012, 17:01

  Asnjehere nuk jam munduar t'i pershtatem ambjentit.Kam pasur qe kam rastisur ambjente qe me jane pershtatur mua
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 27
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga Horrja prej Sat 20 Oct 2012, 01:19

  tip i sinqert,i drejte...jom nga ato njerez qe preferoj te thjeshten...tip qe realizoj enderrat e mia....nuk jom tip i keq edhe pse esht e veshtir tpershtatesh m tipin tim(se jom nevrike)

  Sponsored content

  Jeni ju nga ato tipa qe: ...?! Empty Re: Jeni ju nga ato tipa qe: ...?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 09 Apr 2020, 23:41