Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  • Posto temė tė re
  • Pėrgjigju temės

Telenevela ''Njerez dhe Fate''.

Share
avatar
Scarface
Anėtar Veteran
Anėtar Veteran

Gjinia : Male
Shenja e Horoskopit : Gemini
Numri i Postimeve : 1400
Mosha : 32
Vendlidja : Nė Maternitet...
Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
Profesioni : Time Killer
Pikėt : 1955
Vlersuar : 42
Data e Regjistrimit : 15/01/2008
Hobi : Jeta e natės...
Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

Telenevela ''Njerez dhe Fate''.

Mesazh nga Scarface prej Wed 17 Nov 2010, 10:55

A e keni ndjekur telenovelen Njerez dhe Fate? A ju ka pelqyer, dhe cili ka qene personazhi juaj i preferuan ne kete telenovele?!


________________________________
avatar
Scarface
Anėtar Veteran
Anėtar Veteran

Gjinia : Male
Shenja e Horoskopit : Gemini
Numri i Postimeve : 1400
Mosha : 32
Vendlidja : Nė Maternitet...
Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
Profesioni : Time Killer
Pikėt : 1955
Vlersuar : 42
Data e Regjistrimit : 15/01/2008
Hobi : Jeta e natės...
Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

Re: Telenevela ''Njerez dhe Fate''.

Mesazh nga Scarface prej Wed 17 Nov 2010, 10:56

Une per vete e kam ndjekur dhe ka pelqyer jashte mase kjo telenovela.
Per sa i perket personazhit tim te preferuar ne kete telenovele, do te vecoja; Florin.


________________________________
avatar
Administratori
i Forumit "Guri Bardhė"
i Forumit

Gjinia : Male
Shenja e Horoskopit : Scorpio
Numri i Postimeve : 6038
Mosha : 34
Vendlidja : Guri Bardhė
Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
Profesioni : Emigrant...
Pikėt : 12881
Vlersuar : 174
Data e Regjistrimit : 27/07/2007
Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Re: Telenevela ''Njerez dhe Fate''.

Mesazh nga Administratori prej Sat 20 Nov 2010, 02:57

Edhe une e kam ndjekur cdo pjese te ketij seriali, dhe me ka pelqyer jashte mase, madje me erdhi shume keq qe e lane me kaq dhe nuk e vazhduan edhe me tutje, pasi ishte me te vertete nje trillues i mirefillte, i realitetit te sotem, qe e perjeton c'do familje Shqiptare.


________________________________

Sponsored content

Re: Telenevela ''Njerez dhe Fate''.

Mesazh nga Sponsored content

  • Posto temė tė re
  • Pėrgjigju temės

Ora ėshtė Tue 16 Oct 2018, 09:59