Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  gjeegjeze

  Share
  avatar
  mehmet derguti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 47
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/11/2010

  gjeegjeze

  Mesazh nga mehmet derguti prej Mon 15 Nov 2010, 06:10

  nalt e shfrytzon , ne mes e shterngon e posht e shfrytzon
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: gjeegjeze

  Mesazh nga Administratori prej Mon 15 Nov 2010, 09:01

  mehmet derguti shkruajti:nalt e shfrytzon , ne mes e shterngon e posht e shfrytzon

  Trupi...


  ________________________________
  avatar
  mehmet derguti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 47
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/11/2010

  Re: gjeegjeze

  Mesazh nga mehmet derguti prej Tue 16 Nov 2010, 07:38

  po e jap pergjigjen Samir Cigarja
  avatar
  mehmet derguti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 47
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/11/2010

  Re: gjeegjeze

  Mesazh nga mehmet derguti prej Tue 16 Nov 2010, 07:40

  mehmet derguti shkruajti:po e jap pergjigjen Samir Cigarja
  veqse gjeeghezen e paskampas shkru jo si esht e Lart e puthe, ne mes e shterngon e posht e shfrytzon

  Sponsored content

  Re: gjeegjeze

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 19 Jan 2019, 13:58