Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  une jam ne shepine time

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 59
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  une jam ne shepine time

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 07 Sep 2007, 19:09

  Shkoi Avdiu te fqiu per ndeje dhe ndeji qe nga mengjezi-deri ne mesnate,edhepse shtepine nga fqiu e kishte vetem nje kilometer larg.
  I shtruan mengjezin,dreken,darken,e Avdiut as nuk i shkonte mendja te qohet!I zoti i shtepise e pa piken e hallit,tue i ndeje perpara e duke u munduar te ia beje nderin si mik!Dikur ngamesnata Avdiun filloi te e merr gjumi,e po i thote te zotit te shtepise:A qohemi,o Hasan?I zoti i shtepise ia ktheu:Une or Avdi jam ne shtepine time,dhe mekajte nanen nuk kam ku shkoj pertej shtepie,kurse tio Avdi,ne daq rri,ne daq shko-tani per muaeshte krejt njesoj.

   Ora ėshtė Thu 19 Jul 2018, 17:00