Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Share
  avatar
  Landi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 33
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/10/2010

  Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Mesazh nga Landi prej Thu 07 Oct 2010, 03:06

  Thoni dicka komike, qe keni bere diteve te fundit padashje ne publik, dhe qe jeni ndjere te turperuar ndopak.
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Mesazh nga Administratori prej Thu 18 Nov 2010, 03:44

  Hahahahahaahaaaa...
  Sot jo me gjate, i kam thene nje plaku padashje, zonjushe...


  ________________________________
  avatar
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 24
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Re: Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Mesazh nga alexandramalaj prej Thu 30 Aug 2012, 02:42

  Rreshkita. hahahahha

  Sponsored content

  Re: Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 25 Jun 2018, 02:08